Enigma Enigma

Norman

2021-11-18 00:16:24 eye-2 3299   — comment 0

Поразка у війні з Україною кінець путінського режиму.

  

                                                                 

      Минулого місяця  завдяки впевненим і рішучим діям Збройних Сил України на тимчасово окупованій території Донецької та Луганської областей у відповідь на використання російськими окупантами забороненого мінськими угодами озброєння не на жарт налякало керівництво РФ. Країна – агресор  вважає своїм основним пріоритетом в зовнішній політиці впливати на сусідні держави ніяк не збагне що Україну не вдасться поневолити. Кремлівський диктатор за роки російсько – української війни не збагнув що гібридну війну він програв і її методи не працюють.

                                             

     За роки війни українська армія стала потужною, навченою, із сучасним озброєнням та готовою до відсічі широкомасштабної агресії РФ з будь-якого напрямку. Тому вразі такого сценарію дій російських вояк очікує ганебна втеча як вже не раз було. Російська армія здатна тільки на вбивство та терор проти мирного населення як в Україні, Грузії, Сирії.

                                             

      Поразка у війні стане кінцем путінського режиму і розпадом РФ, що може статися дуже швидко і скоро. Хоча кремлівський диктатор живе в своєму уявному світі, але покарання проти людяності обов’язково настане і Україна переможе.

                                              

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma