Enigma Enigma

vadim galen

2019-09-20 14:08:41 eye-2 39   — comment 1

"Патріотичний" план ЗЕленського давно вже в дії.

 

Тут такий собі Пристайко дав інтерв'ю "Європейській правді", дуже нахвалював "план Зеленського". Цього виродка навіть читати огидно, гірше тільки слухати. Як і все в ЗЕбільній команді просто, як двері, "развод для лохов". Купа брехні, перекручувань та замилювання очей. Це димова завіса, а факти такі.
2 вересня, таємно від українського народу і навіть від Верховної Ради, яка за Конституцією є головнішим джерелом влади ніж президент, ЗЕбіл та його ЗЕбільна команда (точніше Беніна команда), підписали КАПІТУЛЯЦІЮ, прикрили це все лайно вересками про "звільнення" полонених, хоча моряків по факту так і не звільнили, справи на них продовжуються і ЗЕбіл дав гарантії повернути їх до Москви для "судових дій" (щось я не чув про це на каналі Г+Г), про українські кораблі навіть згадки немає, натомість ЗЕбіл разом з Пристайко ВРЯТУВАЛИ підоРАШУ від Міжнародного Трибуналу з морського права ! Це вже ФАКТ держзради на користь окупанта, але за цим МАЛЕНЬКИМ фактом, виявляється ВАЗелін приховав ВЕЛИКИЙ ФАКТ, сепаратні перемови з )(уйлом і погодження плану дій з КАПІТУЛЯЦІЇ України та виведення підоРАШІ з під міжнародних санкцій !
Це не щось в майбутньому, ЦЕ ВЖЕ ВІДБУЛОСЬ ! 
Відведення ЗСУ на 2 км. вглиб української території, це ПОЧАТОК ВИКОНАННЯ ПЛАНУ від 2 вересня 2019 року ! Уважно вслухайтесь в хрипіння "президента" України. Це добровільне РОЗЗБРОЄННЯ України, з втратою укріпрайонів, облаштованих позицій і т. ін., я вже мовчу за прифронтові міста, типу Щастя чи Авдіївки. 
Лише через ДВА ТИЖДНІ команда Бені почала щось квакати про якусь "формулу Штайнмаєра" (якої в природі не існує), уривками і час від часу заперечуючи самих себе. Аж ось через ТРИ ТИЖДНІ Пристайко набравшись сміливості заявляє що все вже узгоджено і ПІДПИСАНО, ще 2 вересня ! 
В цій формулі, яку Кремль вигадав ще чи то в 2015 чи у 2016 році, нічого не казалось за відведення ЗСУ, це вже ЗЕбіл та його маладая команда дописали під диктовку )(уйла.
Після заяви "міністра" ЗС України почалось тихе бурління серед українців в тилу і на фронті, багато хто і зараз не вірить що ЗРАДИТИ Україну можна так легко і ШВИДКО ! Звичайно Беніни та Кремлівські хлопці це розуміли, тому за планом для охлоса вмикають режим "патріот" (як і у випадку з Цемахом). ЗЕбілці нібито відкидають "капітуляцію" за ганебною "формулою Штайнмаєра" і натомість пропонують свій план, "патріотичний", "план Зеленського" !
І що ж ми бачимо у "плані Зеленського" ? ТА ТЕЖ САМЕ, що і у "формулі Штайнмаєра" і навіть гірше ! Але агенти Кремля вже вголос верещеть, який патріотичний "план Зеленського", в якому так само ні слова про виведення РОСІЙСЬКИХ ОКУПАЦІЙНИХ ВІЙСЬК ! Тобто в цих дегенератів з ЗЕко манди, які уявили себе супер розумними, в запасі один і той же хід, Е2 на Е4. Хоча можливо більше для 73% і не потрібно...

Я б щиро хотів помилитись і дізнатись, що це був хитрий план ЗЕбіла та "бабушки Бени", щоб надурити підоРАШУ, але поки що все виглядає дуже сумно і викручування та відверта брехня Пристайко оптимізму не додає.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma