Enigma Enigma

Евгений Информационный

2021-10-28 09:44:03 eye-2 3494   — comment 0

Пенсійний фонд «ЛНР» в м. Алчевськ. Частина1. Пенсіонери-силовики

Стали відомі персональні дані пенсіонерів, які проходили службу в силових відомствах та проживають в м. Алчевськ. Пенсіонери зазначені як такі, що проходили службу в наступних силових відомствах: «Державний комітет податків і зборів», «Державної прикордонної служби», «МВС», «МДБ», «Міністерства оборони» , «МНС», «Управління виконання покарань». Абсолютна більшість з них отримує пенсію за вислугу років, адже згідно «Постановления от «13» марта 2018 года № 136/18 г. Луганск Об утверждении нормативных правовых актов в сфере пенсионного обеспечения лиц, уволенных с военной службы, и некоторых других лиц на территории Луганской Народной Республики» вищезазначені особи отримують пенсійне забезпечення, оскільки більшість з них проходили службу в силових відомствах СРСР та України.

В той же час відомо, що вищезазначена категорія населення часто ставала на бік сепаратистських формувань – приймала участь в проросійських мітингах, блокувала шляхи пересування українських військ, передавала інформацію про розташування позицій українських силовиків та ін.

Тому не зайвою буде інформація про належність пенсіонерів до тих чи інших силових відомств, хай і у минулому, номери пенсійних справ, дати народження, адреси, номери паспортів та податкових номерів. В перспективі можна буде вивчати зв’язки вищезазначених осіб та діючих бойовиків незаконних збройних формувань і колаборантів.   

https://docs.google.com/viewerng/viewer?url=https://lost-kib.org/uploads/embedMedia/LsIs46WtytSZJtMF62C8yYt3LS7ue5SkHP0tIZqM.docx&ignore=461

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma