Enigma Enigma

Cyberdoggo

2019-11-05 10:30:42 eye-2 6   — comment 0

Перша кнопка міста

***
Прометей дарував людям вогонь і був за це покараний вічними муками. Кернес подарував харків’янам меми, а мав би створювати інфраструктуру.

***
Грітися в своїх домівках кожної зими для харків’ян стає все більш проблематично.
Муками совісті та відсутності свободи поки що не покарано нікого з високопосадовців, хто відповідальний за загрозливу ситуацію, що склалася навколо традиційно збиткового в нашому місті КП-Харківські теплові мережі.

15 жовтня Харків зустрів радісну новину про початок опалювального сезону з певною бентегою, адже тріумфальний поступ 17-градусної спеки в амбулаторіях та школах затьмарив страйк працівників КП ХТМ.
Вони заявили, що працюють без зарплатні от уже три місяці, а на ділянках обслуговування уже подекуди залишилися 1-2 майстра. Молодь не приходить, старі-йдуть хто на пенсію, хто-у вічність.


Директор стабільно-збиткового підприємства, Сергій Андрєєв заявив,  що працівники КП пожертвували своїми зарплатами на благо міста та всіх харків’ян, і що кошти було направлено на закупівлю газу, необхідного для опалення 
Чиновник або не знав, або вирішив, що ми не знаємо, про те, що згідно з чинним законодавством, фонд заробітної платні захищено законом, тож він не може бути перенаправлений на інші потреби,  якими б ті не були.
І нічого б не було страшного в цій історії, якби попереду не майоріла холодна за прогнозами зима, а позаду в нас не було досвіду попередньої зими сезону 2018-2019, коли пориви уже встигли стати плановими і прогнозованими.
Тим часом працівники підприємства, відчувши що інших варіантів немає, оголосили страйк. Наразі бунтують з перемінним успіхом і до першого приїзду шишки районного масштабу, уже чотири районних відділення ХТМ.
Поки кримінальних проваджень не видно й близько, голова міської ради Харкова ініціював (читай наказав) виділити гроші на зарплату тепловикам з міського бюджету. (1)https://kh.suspilne.media/news/42697
Цікаво, що при заборгованості  в більше ніж 100млн,  виділять 90. Задоволеним не піде ніхто.
В мережі вже посміюються з тепловиків, котрі під виглядом нормальних громадян як і різні інші КПшники інших КП виходили на акції протесту за підвищення цін на проїзд, за мораторій, проти декомунізації, мовляв, - карма.
Проте, якщо без сміху. Чому місто витратить 90 млн не на дороги, амбулаторії чи інсулін, а на зарплату тепловикам?

***

Питання риторичне, адже ви дозволяєте їм це.
При цьому, згідно останньої інформації, обсяг сплати споживачами за комунальні послуги, які надаються хтм та іншими збитковими КП сягає чи не 80% (2)http://www.hts.kharkov.ua/docs/zvit_kerivnika_2018.pdf
Дивина.
Всі знають анекдот про збитковий дім розпусти та менеджмент ліжок.
Можливо настав час і у Харкові щось поміняти, інакше ми так і будемо взимку без тепла і гарячої води, влітку-без води зовсім, і весь рік із дірявими дорогами і боргами по зарплаті. 
Поміняймо головну кнопку міста?

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma