Enigma Enigma

Olexandr Tovmach

2022-05-11 06:38:45 eye-2 387   — comment 0

ПФУ.ЩО ПОМІНЯЄТЬСЯ ПРИНЦИПОВО 2 ?

  • Особи передпенсійного віку
  • Активне населення
  • Молодь.
  • Силові структури.

Реформа полягає у застосуванні  единого принципу  формування  пенсії  для всіх  громадян  без  виключення.

КдгУ не буде монопольною структурою держави. Так, буде центральний офіс, але радше для статистики. Керування та звітність доцільно розосередити в регіонах. Загальнодержавним має бути сховище банківських металів та інших активів і при цьому, небуде «космічного» рівня зарплат, премій як серед персоналу так і серед членів наглядових рад, а останні будуть на громадських засадах. Контролюватиме КдгУ і Рахункова палата.

Головний принцип – простота,відкритість інформації та доступність.

Через банкінг особа перераховує певну суму до рахунку КдгУ і отримає відповідь: «Вітаємо! Ви переказали суму  … грн. і за цій місяць Вам буде зарахована солодарна пенсія у розмірі … грн.. Якщо Ви і надалі будете так накопичувати, то матимете солідарну пенсію  у розмірі … грн./місяць , а також Вам дозволено до накопичувальної пенсії  покласти  суму  … грн.»  Оце і все що потрібно знати про формування двох систем пенсійного забезпечення.

КдгУ  інформує  та рекомендує як саме утворити оптимальний баланс  між видами пенсії  і тільки громадянин  приймає остаточне рішення з цього приводу.

Особі потрібно здійснити всього лише 300 проплат.

Якщо вона обирає солідарну пенсію 1 грн, то може внести відразу всі платежі. А потім, вносити, без обмежень, 300 транзакцій до накопичувального рахунку з умовою,що кошти легальні.

Середньостатичний розмір пенсії у ЕС  становить до 2000 Евро. За умови, що ми підемо шляхом РЕВАЛЬВАЦІЇ гривні до початкового старту 1 евро = 1,82 грн, то пенсія у 5000 грн  цілком  гідна.

Не варто забувати, що пенсія у солідарній системі може бути під впливом інфляційних процесів, але накопичена – ні, бо вона захищена  банківськими металами.

У нас катастрофа з громадянами, які втратили все в наслідок бойових дій

Для них буде шансом вільно розпорядитися компенсацією, якщо вона буде автоматично зарахована на рахунки накопичення. Тоді не чиновник. А особа буде визначатися по цим коштам. У цьому випадку буде дозволено зняти такі (тільки такі) кошти для купівлі житла чи майна, або особа арендує житло ( сама визначить, що їй вигідніше).

Нижче долучаю першу версію макету.

«3.Дві системи пенсійного забезпечення – солідарна та накопичувальна.

Механізм впровадження  та  функціонування.

 Обидві системи можуть бути задіяні  для формування ( перепризначення) пенсійних виплат всім категоріям громадян  без  виключень.

В цьому і полягає реформа ПФУ, що  відтепер ЕДИНИЙ принцип  формування пенсії   розповсюджується  на  всіх  громадян  одночасно  і повністю  відповідає  Конституції України в частині  гарантування рівних прав та свобод.

Принцип формування  солідарної  та накопичувальної  пенсії  пов’язаний  пропорцією  чим  більша перша,тим  меньша друга.  І навпаки.

При солідарній  пенсії  у  5000 грн  особа  позбавлена права  відкривати  рахунки у  структурі КдгУ  та мати  накопичувальну пенсію  додатково до  солідарної.

При солідарній пенсії у 2500 грн  особа  має право  відкрити  рахунок у  структурі КдгУ  та  мати додаткову  накопичувальну  пенсію   додатково до солідарної.

При чому особі дозволено  акумулювати  на рахунку  кошти  до 2500 гривень за одну трансакцію  та  впродовж  300 разів.

Це дозволить акумулювати 750 000 грн.

Ці кошти особа  має право передавати по  заповіту.

Особисто я, як  пенсіонер, зацікавлений мати пенсію у розмірі 2500  грн  та  накопичувати певні кошти,які я потім передам у спадок. 

Одинокі  громадяни  зацікавлені формувати  виключно  максимальну пенсію.

При манамальній (одногривневій) солідарній пенсії  знімаються будь-які  обмеження  по  розміру  внеску  до  накопичувальної  системи.

Рахунки в структурі КдгУ  приймають  необмежені  розміри  транзакцій  раз  на місяць  за  умови  надання легального джерела  доходу.

Таким чином, любий  громадянин  матиме  право  зберігати  власні накопичення,що гарантуються  банківськими металами.

Громадянин особисто формує  власне пенсійне забезпечення  керуючись  виключно власним розумом, приорітетом, намірами  та прагненнями.

Роль держави зведено до консультування  та  збереження активів.

Моніторинг  виконання покладених на  державу  обов’язків  здійснюється  ініціативними групами  сформованими ГО з  кола осіб,  які  є  пенсіонерами по статусу  та  мають практичний досвід  роботи в державних та фінансових установах».

В насупному матеріалі   буде інформація  по деяких деталях, бо саме в них і ховається дідько.  Далі буде..

   

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma