Enigma Enigma

Укроп Укропченко

2020-05-31 07:52:03 eye-2 3688   — comment 0

Після звільнення Педоса, поліцію Вінницької області очолив Олександр Солдатов... а я думала на цьому тижні вже таких мерзотних новин не буде...

Бідна Вінниця... Нагадаю, Олександр Солдатов - це мєнт із списка Dmytro Groysman. Тобто із списка покидьків, які сфабрикували справу проти відомого вінницького правозахисника, який "дістав" керівництво своєю боротьбою з тортурами в міліції і тюрмах і якісним і системним документуванням цих тортур, вчинених ментами.
https://blogs.pravda.com.ua/aut…/zakrevsckaya/57327e7d5ff7a/

Олександр Солдатов - саме той слухняний слідчий, який десять років тому на замовлення керівництва сфабрикував кримінальне провадження проти Дмитра Гройсмана за вказівкою керівництва і у співучасті з колегами - ВБЗТЛівцями і типу "експертами-мистецтвознавцями".

Безпосередньо Солдатов:
Надавав доручення ВБЗТЛ в АБСОЛЮТНО ЛІВІЙ СПРАВІ, "перевірити жж https://di-mur.livejournal.com " на предмет наявності там "порнографічних зображень".

Конкретно Солдатов - подавав клопотання про проведення обшуку в квартирі Гройсмана. Саме того обшуку, під час якого незаконно також обшукали і офіс Вінницької правозахисної групи, де менти вилучили матеріали документування катувань жертв міліції, які під керівництвом Діми Гройсмана збирала ВПГ і передавала їх в міжнародні організації. Власне це і була мета цього обшуку - заволодіти зазначеними матеріалами.

Саме Солдатов безпосередньо і порушив кримінальне провадження проти Дмитра Гройсмана.

Нагадаю, 12.08.2013 р. Дмитра Гройсмана після трьох років переслідувань суд повністю виправдав... на жаль - посмертно. Гройсман не дожив до виправдовувального вироку рівно тиждень.
Скільки часу з його життя вкрав особисто Олександр Солдатов - наврядчи хто точно порахує...

Тут ще трошки інфи про те як Солдатов і інші мудаки зі списку проходили завдяки авакову переатестацію от тут

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma