Enigma Enigma

Роман РЕВЕДЖУК

2019-11-05 16:53:55 eye-2 3231   — comment 0

#ПІВРОКУ

Роман Реведжук з Roman Revedzhuk.

 · 

Все відбувається так, як я говорив півроку тому. Сьогодні депутатка від Слуги Народу Anya Skorohod розплакалась, коли дізналася, що її поправки, які були затверджені на комітеті, не увійшли до сесійної зали. Натомість замість них підсунули інші, ті, які потрібні партійним босам. Це лише півроку, а вже у монобільшості сльози. Коли я говорив саме про те, щоб дати їм час, на мене витріщалися, а дехто й обурювався. Та моя думка була в іншому, надіюся тепер приходить розуміння в чому саме.

Але цей випадок для мене особисто є дуже сумною новиною. Бо я ніколи не вірив у те, що на популізмі, на якому прийшов до влади Зеленський можна щось побудувати. Країна будується на патріотизмі. На щирому патріотизмі з націоналістичним фундаментом. Ще сумнішим є те, що буде далі - через рік. Виборці "слуг" почнуть розуміти, що попередники були не такими вже й поганими. Почнеться зрада, прокльони, а попередникам лиш давай цього й побільше.

Та я говорю про глибокий смуток від того, що не хочу більше у владі попередників. Тому, що за ці півроку вони стали популістами. Особливо близьке оточення попереднього президента. Я не хочу більше при владі популістів. Але напевно я надто багато хочу. Бо у моїй країні, суспільство знову обере бездіяльних обіцяльників.
І їх не навчить нічого.
Ні війна.
Ані власні помилки.
Господи, врятуй мою країну!

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma