Enigma Enigma

vadim galen

2019-10-15 18:33:47 eye-2 3647   — comment 3

План "Б".

Судячи з заяви такого собі Пристайка, ЗеКо манда звернула увагу на протести УКРАЇНЦІВ, та почала задіювати "План (Б)", можливо літера "Б", була присвячена генеральному спонсору цього ЗЕгадюшника.

Мабудь багато людей вже чуло про те, що "Светоч мировой демократии" готовий у будь який момент запустити у дію "План (Б)" і багато хто може подумати, що це стосується рішучої відсічі московитським загарбникам на Донбасі чи навіть у Криму ! Але схоже все не так сміливо і патріотично, а все досить банально та огидно, як і все що виробляє останнім часом ЗеКо манда.

Маладой та гарячій ЗЕбіл, дійсно зібрався воювати, але не з колаборантами чи бурятськими шахтарями, а з тими хто боронив та боронить Україну не жаліючі ні сил, ні здоров'я. Тобто з УКРАЇНСЬКОЮ АРМІЄЮ !

Сподіваюсь я помиляюсь, та факти говорять про інше.

Заява голови МЗС України про те, що без капітуляції українські пенсіонери залишаться без пенсій, а бюджетники без зарплат і що про підвищення того та іншого можна і не мріяти, говорить про те, що ЗЕ-Бєня запустили в дію план "Б". Адже можна пригадати, ЯК бився в конвульсіях ЗЕбіл, реагуючи на державницькі заяви Клімкіна, колишнього голови МЗС і як ЗЕбіл вибачався перед )(уйлом та пояснював, що Клімкін робить ці заяви від себе особисто, без його, ЗЕбіла, відома. І що наступний голова МЗС, "будет на 100% мой человек" і казатиме лише те, що ЗЕ-Бєня йому накажуть. Тому сьогоднішня заява Пристайка, що відмовляючись від "Плана Путмайера" Україна витрачатиме третину всього бюджету на оборону (хоча при "баригах" вистачало 5% і зарплати росли), це заява ОП і особисто ЗЕбіла. 

Підписаний 2 вересня план капітуляції України, не те що відміняється, а навіть не гальмується. Поки ЗЕбілятко, злинявши з буремного Києва, втирає у вуха військовим солодкі обіцянки, "Г+Г" ходу вояків та ветеранів обзиває "маршем націоналістів та фермерів", а наступного дня "сміливий" дрищ Пристайко, накидується "миротворчим" коршуном на "Злі Сили України", які лише тим і займаються, що видирають шматок хліба з немічних рук сиріт та доходяжних бабусь. Зараз з усіх пральних машин та кавоварок, поллється потік лайна на ЗСУ та патріотів, всі кАНАЛИ Медведчука радо підключаться до цієї травлі, 73% будуть настирно вбивати у голови, що зарплати по 4 тис. євро не змогли видати , через те, що всі гроші пішли на фронт !

Вони не розказуватимуть про цьогорічне збільшення видатків на депутатів, преЗЕдента, поліцію, прокурорів і само собою вони не повідомлять, що на ЗСУ ніколи не витрачали 30% бюджету, а от на утримання "ДНР/ЛНР" дійсно доведеться викидувати третину бюджету і величезна частина з цих грошей піде на армію ОКУПАНТІВ, т.зв. "народную милицию".

Чи припинять вони зливати Україну )(уйлу і як це визначити ? Відповідь проста, коли підоРАША перекриє Коломойському свою дешеву електрику та вугілля, а металопрокат Пінчука почнуть завертати на кордоні назад, тоді ми дізнаємось, що ЗеКо манда взялась боронити Україну від ворога. Та дуже я сумніваюсь, що "бабушка Беня" викидувала роками гроші на "мальчика Вову" лише через його споріднену національність, тому навіть якщо ЗЕ-Бєня згорне "План (Б)", для українців завжди на поготові буде "План (В)" чи "План (Г)".

НЕ ВІРТЕ СЛОВАМ, ЗВАЖАЙТЕ НА ДІЇ.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma