Enigma Enigma

dvornik_patriot

2019-10-01 19:50:52 eye-2 30   — comment 10

По чом формула для народу

Зараз напишу "зраду". Друга назва допису- По чому нинче Україна? Для Заходу. 

Ціна питання - Крим. Продано. А ви тут лемент зчинили. Та продали її не зараз. 

Вирішив вийти в етер,не звичного часу. Увечері буду наприкінці стрічки. Та може знайдеться людина - підніме її нагору.

Сумно. Та чого сумувать. За те чого не було. Не вірите? Вірте. Україна не наша. Вона - спонсорів. Заходу та Сходу.

Знали вони все. І на Заході знали,і на Сході, і попереджали нас. Давно. Наші політики та ідіоти. Гралися в політику. Словами кидалися. Попереджали прямо на людях. Та народу - до задниці. Політикам - тимпаче. 

Політик з любого становища зробить собі капітал. Політичний. Олігархи теж. Народ в любому становищі буде в задниці.

Проте йому скажуть що ти герой бо врятував країну. Та не скажуть хто її туди засунув. Нікому. 

Тому і маємо. Хто такий Зеля? Це тимчасова фігура. Клерк. Всі вони тимчасові. А гемор вічний. 

Тому - Зелі сказали - Зеля сделал. Крапка. Годі ,зараз, лементувати про зраду та корупцію. Про здачу території.

Територію здав не Зеля. Реально. Її здав Госдеп. Коли не попередив. А міг. Не вірите? Отож. 

Тому це розподіл України на зони впливу. Кожному своє. Ціну диктує ринок.

Те що я пишу це не зрада. І не зрадофільство. Тим паче не упаднічество і не пораженчешество. Це констатація.

А я її бачив давно. Захід повністю контроює ситуацію. Там де треба. Росія теж. Свою територію. З Донбасом проблема.

Краще Донбас лишити росіянам. Як головняк. Але така воля куйла. Захід теж не промах. Він своє візьме. Захід завжди бере своє. 

Те що Крим здали вже не новина. Новина - Донбас. Інтрига в тім - що виторгують на Заході ,за те щоб Донбас увійшов назад ,на умовах кремля. Думаю - не мало.

Кремлю потрібна гарантія що Крим буде його. Тому -Донбас -як гарантія його безпеки. Там він багато чого натворив і натворить ще. Підпілля тощо. Але то не головне. Головне те що кремль так вважає і так йому потрібно. 

Кремлюголовне показати своєму пуйлостану що він герой і цар. Заходу головне мати Україну. Ось де момент істини.

Кремль грає тактично. Захід - гео-політично та стратегічно. Кремль втратив Україну. Проміняв її на показуху. Приніс свому народу те за що усе життя треба буде платити. Бо Захід обов'язково цим скористається. Тим більше - Україна.

Заходу дісталася більша територія і він нею скористається. Особливо - за поступки кремлю. На Донбасі.

Припустимо - Донбас оголошують територією,як колись - Крим,і я про це давно писав. Автономія.

Можна піти на це,в разі якщо ,захід , заводить сюди свої війська. Україна йде в НАТО. І так воно й буде. Думаю цю комбінацію планували давно. Кремлю головне показуха і феєрверки в Севастополі. Він своє отримав.

Захід отримав своє. Бази біля Сум,контроль кордонів РФ,з повітря ,прямо по кордону з Україною, чого ніколи не було.

Отже - що з того що Донбас стане автономією? Чи стане він російським? Якщо будуть і далі так вести себе депутани,журналюсти та політики то - так. Стане. 

Якщо і далі олігархи будуть продаватися москві то - так. Якщо і далі народ буде чекати що НАТО нас захистить то ми втратимо і Україну. Тобто - відберуть Донбас як і Крим. На референдумі. Тією схемою. Бо лох платить завжди. Будемо навіть проросійськими.

І - навпаки. Якщо всі згуртуються та будуть вестти РОЗУМНУ політику,по відношенню до кремля,народу росії(з маленької букви), народу Донбасу, олігархів,сепаратистів тощо, то. То Донбас можна вичистити не тільки від бойовиків, але й від проросійської позиції та зробити повністю - проукраїнським.

Та сумніваюсь я. Бо Україна - предмет торгів. Розміняли зараз,розміняють і потім. Коли не буде громадянського суспільства та розуму. Коли росії,Україна ,буде, дорожча ніж Заходу та нам самим. 

Є таке неписане правило. Хто дєвушку танцює -той її і має. Кажись - Україну "танцюють",навіть більше,ніж ми та Захід, разом взяті. Бо у росії появилась блажь. Дурня,одним словом. Ідея. Ідея володіння світом. І нема кращої ідеї ніж ідея що небудь спиздить. Особливо - на людях. Для куражу. 

І я не бачу такої ж самої ідеї,ні в нас ,на і Заходу,вцілому. Ну хоч ти всрись.

Бо інакше, вся ця "антикорупційна" ,західна, тусовка, вже давно б прищемила б яйця усім нашім олігархам. Є чим та як. Та немає волі.

Зате є воля у кремля. Ідея - фікс. Знаєте,усі параноїки,як путін, страждають манією переслідування та вєлічія, замішаного на комплексах однієї людини,яких нема в колективного Заходу. І це головне наше горе. 

Бо якщо ідея заволодіває мозком вождя то знайте, за ним підуть люди. Такі самі,одержимі. Ідіоти. А демократія такого козиря немає. 

І якщо - кремлем оволоділа ідея -побудови російської інпердії 2.0 ( СРСР - для ідіотів) , то Заходом та нами - нічого не овладевало(захоплювало) бо ми нормальні. 

Проте - нормальність не козир. Божевільних не можна бити. Бо їх сила в божевіллі. Їх стреножують та заспокоюють. Потім колять укол та кладуть спати. Хто ще цього не зрозумів,дивно. 

Не думаю я що історія не навчила нас ,людство, нічому,до чого приводять вожді -ідейні ідіоти. Гітлер та Ленін вже показали ,до чого привдить безконтрольність божевільні. 

Але не хотілося б щоб Захід дав би визріти цьому фурункулу ,на стілько,що ,потім прийдеться його різати разом з нами, як Гітлера та Сталіна. Та демократія лінива й неповоротка. А наша ще і не родилася.

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma