Enigma Enigma

Мирослав Гай

2019-10-03 09:09:13 eye-2 404   — comment 2

По незалежності нанесено два ніщивних удари - підписана формула Штайнмайера та імпорт електроенергії з РФ

Зелена влада пішла відвертим шляхом капітуляції.

Зеленоботи та корисні ідіоти розповідають про гріхи Порошенко, але з листопада 2015 року імпорту електроенергії з РФ не було - Україна вибудовувала свою енергонезалежність. І на виконання мінських домовленостей ми не йшли до виведення військ росією. І війська свої не відводили, а просувадися по метру вперед.

Тепер все руйнується, а ми стали ще й на шлях енергокапітуляціі перед Росією.

Ініціатор початку імпорту електроенергії з РФ - глава комітету ВР з питань енергетики А.Герус. Хоча менше двох тижнів тому він брехав, що імпорту електроенергії з РФ не буде.

Певен бреше і Зеленський.

Тепер 20% електроенергії ми будемо імпортувати з Росії і Білорусії, а згодом з "Нової союзної держави", в якій у Білорусі буде роль інтер’єру.

Є пряма загроза, що зупиняться українські теплові електростанції, зокрема станції державної «Центренерго». Перестануть працювати шахти. «Енергоатом» зменшить виробництво електроенергії. Наші енергетики і шахтарі стануть безробітними. Зате будуть забезпечені роботою російські енергетики і шахтарі. Тобто російські виробники витиснуть українських. Ось такий патріотизм нам нав’язує Герус.

Зрозуміло, що тепер РФ до шантажу бойовими діями та полоненими додасть щей енергетичний фактор. Все як завжди.

Україна повинна інтегруватися в єдину енергосистему Європи в 2023 році. Але за умовами інтеграції рік до цього енергосистеми повинна працювати автономно. З ініціативи Геруса України садять на «російську енергетичну голку». Тепер РФ гальмуватиме євроінтеграцію.

Ці дії зе відкриває дорогу на ринок України компанії з РФ «Інтер РАО ЕАС», голова ради директорів якої Сєчін знаходиться під санкціями США за анексію Криму. Тобто, Герус дає заробити ворогові України. Це не просто «торгівля на крові», це зрада інтересів України;

А хто ж імпортує електроенергію з РФ? Така собі компанія «Юнайтед Енерджі», яка пов'язана, ви напевно вже здогадалися, з Коломойським. Так він забезпечує свої феросплавні заводи дешевим струмом. А інтереси держави? Та вони йому байдужі, бо бізнес дорожчий.

Герус і Коломойський боролися з «Роттердам +», з тіє ж приични – Коломойський дуже не любить платити об’єктивну ринкову ціну. Але ж завдякі формулі різко знизилась залежність української електроенергетики від Росії. Проте, очолівши комітет Ради з енергетики, Герус повертає залежність України від РФ в електроенергетиці, штовхаючи її в політичну і економічну залежність від РФ.

Що нас чекає? Енергетична капітуляція разом з формулою Штайнмайера приведуть до військово-політичної капітуляції України перед Росією.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma