Enigma Enigma

Капітан Прайс

2019-09-26 06:20:35 eye-2 3096   — comment 0

По стенограмі розмови Трампа з Зеленським і виступу в ООН

Особисто я, бачу багато компліментів Зеленського і чіткий меседж Трампа, що з ним скоро звяжуться вірні його люди (Джуліані і генпрокурор США). Трамп розуміє, що йде запис розмови, тому далі по сину Байдена будуть вони з Зеленським говорити. Окремо, тому Трамп двічі наголосив, що з Зеленським звяжуться, але треба щоб він надав цим людям допомогу, на що Зеленський сказав, що його на 100% генпрокурор вже в вересні приступить до роботи.

Ніде в розмові не згадувалась Бурісма, але Зеленський вказав, що розуміє про яку компанію йде мова. І де Байден закрив справу. Все він розуміє і з вересня подивляться як допомогти.
Але він не розуміє, що Трамп не вічний, а може не виграти ці вибори, а виграє саме Байден. І тут знову його прогалина в зовнішній політиці...

Фігня, що назвав Рябошапку «своїм» генпрокурором. В нього і так усі люди на ключових постах, тому і питати треба буде в рази гірше ніж з Порошенко.

А головне, що Зеленський все таки зміг видавити з себе слова про російську агресію. Не так, як хотілося б, що саме російська куля вбила Сліпака, що саме російська армія напала на Україну на Донбасі, але і так на перший раз за 4 місяці правління піде. Уже якийсь плюс і в братушок зараз наступає передчасне бабине літо в атмосфері.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma