Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2019-09-18 15:59:31 eye-2 0   — comment 0

Події на мосту метро у Києві - наслідки політики нової влади?

Сьогодні стався інцидент на мосту метро у Києві - невідомий заблокував рух на мосту метро. Повідомляють що він озброєний автоматичною зброєю та по попереднім даним має вибухівку. 

Сухе повідомлення відомства Авакова не дає ніякої додаткової інформації:

Але інсайдерські джерела надають більше даних,яки набагато цікавіші. TheBabel повідомляє, що заблокував рух чоловік обв'язаний українським прапором, довге волосся з хвостом, 180 см росту, на вигляд приблизно 35 років.За повідомленнями джерел, це 42-річний виходець з окупованого Росією Криму, ветеран АТО Олексій Белько.

І у зв'язку з цим виникають питання  на яки влада не дає відповіді - яки саме вимоги та яки причини таких дій озвучив головний фігурант? Якщо чоловік свідомо спланував акцію, то це вказує на вкрай серйозні причини, а враховуючи, що він переселенець з окупованих українських територій плюс демонстративна українська символіка - очевидно, що це не простий кримінал або якийсь миттєвий порив. Враховуючи те, що нова влада фактично виключила з порядку денного деокупацію Криму - все це наводить на роздуми. Цілком логічно припустити, що цей відчайдушний крок може бути викликаний діями Зеленського і його команди. Можливо саме тому, поліція Авакова так старанно мовчить ...

UPD. Оновлення з пабліку ФБ. Так і є - політичні вимоги. Проти капітуляції України перед росіянами. Проти ганебної політики Зеленського. Повідомляють що Олексій Белько - ветеран АТО. Причому цілком законослухняний, тому що у поліції було зафіксовано, як він раніше здавав знайдену вибухівку та патрони. Але,як бачимо, нова влада доводить до відчаю і законослухняних громадян.

Тільки ось на мою думку Белько не терорист, а протестувальник. Тому що терористам треба людські жертви, чого Белько вочевидь уникає, судячи по його діям.

Станом на 19-40: "Чоловік, який погрожував підірвати міст Метро в Києві, здався поліції без опору." Вибухівки у чоловіка - не було. Якась нетипова поведінка для "страшного терориста" - не знаходите?

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma