Enigma Enigma

Nudniy Pens

2019-10-24 15:17:26 eye-2 3473   — comment 0

Полиграф Слуг Народа и ЗЕ команды. Как публиковать законы? Дубилет.

Ролик тут https://youtu.be/yWZiGH957uw
Авторы текста Vladimir Zavgorodny для А що там у ПП - А що там у ЄС & Нудний Пенс.

Доброго здоров’ячка, бандерівська громадо!
Отак, буває, працюєш, працюєш, а потім хоба — хочеш бути здоровішим ні сіло не впало!
Ідеш до лікаря, тобі роблять щеплення від грипу (бо сезон повальних шмарклів не за горами, а ти не хочеш бути в тренді, бо розумний і взагалі няшка) і ти вже який день не те, що працювати — ходити нормально не можеш! Голова гудить, соплі течуть, в горлі дере, проте вгамовуєш себе думкою, що коли всі навкруги будуть хворіти — тобі буде начхати, бо ти вже перехворів! )
Оце таке робиться зі мною вже третій день, бо хунта ж має бути здоровою, егеж?))))
Коротше, якщо зберетеся проводити щеплення від грипу, готуйтеся до того, що легко не буде. Втім, як завжди, ми вже майже звикли. )
Та наші особливі шмарклі меркнуть перед шмарклями при владі.
Тут тобі і хорор вірьовки, що продався за 30 тисяч серебряників. Я правильно, до речі, розумію, що колектив, що керується прИзИдентом, фактично легалізував підпал? Чи вони мають на увазі просто, що це тільки їм можна тепер так робити, бо бубочки?
І що цікаво, жодне з кварталу не те, що не вибачилося, а лишень підливало бензинчику в полум’я. Знаєте, хто вибачився? Міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський. Він вибачився перед екс-главою Нацбанку Валерією Гонтаревою за Національний заслужений академічний український народний хорор України імені Григорія Верьовки. То отут в мене особистий стопЕ. Чи можна це вибачення вважати таким, що не все ще в країні втрачено, чи то просто у Бородянського дерев’яний будинок обабіч дороги?..Є версії?
Дуже порадував Сивохо. АймаладЕць! Не підведу, каже. Це ж треба таке. У мене в команді, каже, лише народжені на Донбасі, то вони обов’язково впораються. Стидаюся запитати, а народжені на Волині чи одесити, чим не такі? Одесити так взагалі, почуттям гумору не обділені, чому їх Сивохо не взяв керувати СНБО? Абідна....
Ну, про поліграф я взагалі краще промовчу. Тут, бачите, яка тенденція вже не просто вимальовується, а запроваджена, схвалена, та продана? Слуги видають дур, або просто здають чи то країну, чи то наші інтереси, як такі. Потім треба виправдовуватись якось. А як його виправдовуватись, коли ніде правди діти? Треба зробити шоу і заробити ще й на шоу! Сказано — зроблено! Замість шести датчиків, підключаємо один, проте даємо це шоу в прямому ефірі — опачЬки! Піпл задоволено плескає в долоні! І вже ніхто нічого ніби то й не крав, всі молодці! А більше всього хто молодець? Правильно, піпл! Тому ще це саме піпл зробив усіх разом! Слуги на цому лише заробили трохи (ну, за різними оцінками від 10 до 30 к мериканських президентів), так мова ж не йшла про те, що на цьому не можна заробляти, егеж? Отооооож. Піпл молодець, питань нема!

Гривня тим часом дешевшає. Ну от скажіть, хто б міг таке подумати? Ну як таке могло трапитись? Нам же обіцяли, що всіх корупціонерів покарають? Обіцяли. Нам обіцяли, що красти ніхто не буде? Обіцяли. Нам обіцяли, що свинарчуків посадять, кумів при владі не буде, і взагалі — новий сингапур! Обіцяли. Що маємо? З країни тікають компанії, що роками наповнювали бюджет. Бабуся наїжджає на ринок електроенергії, на конкурентів, на депутангів, на міністрів. Бубочка в бабочці (знаю, що правильно — в метелику, та буде не в риму) зустрічається із штайнмайером в Японії і тамтешні газети його (бубочку) називають Монікою. На носі зима і опалювальний сезон, договір по газу не підписано і незрозуміло коли і як буде підписано, правила гри в бізнес в країні змінено і не до кінця зрозуміло як саме, депутанги голосують за все, що скажуть, півкраїни регоче з дій прЕзЕдента і команди, а півкраїни плаче, в телевізорі повальна брехня, западні партнери в шоці, партнери на сході в шоці, всі партнери в шоці, країна процвітати має! А гривня падає.
Нє, ну це як? Де логіка? Молода команда свіжих мордяк при владі? При владі. Мудрий нарідТМ їх вибрав? Так, мудрий нарід ТМ, який не помиляється. Обіцяли ж, що буде ржачно жити? Обіцяли. Обіцянку виконано? Виконано. Чому дешевшає гривня, я вас питаю, а?
Чому, де логіка, люди?
А тим часом у народного депутата від партії "Слуга народу", колишнього гендиректора телеканалу "1 + 1" Олександра Ткаченка знайшли незадекларований будинок у Києві. Ткаченко проживає в зазначеному будинку зі своєю сім’єю не менш як протягом трьох років. І от знову ж таки. Був би касовий апарат на вході в будинок, ми б мали чек. Коли придбав, за скільки, у кого, скільки сплатив податків? А так — ми ж розуміємо, що то влада бариг іще одному бубочці не давала жити нормально. Бо як ти задекларуєш будинок, коли в тебе нема касового апарату? Ніяк, розумієте? А тепер, коли в Ткаченка буде і касовий апарат і взагалі добрий апарат навкруги, то тепер Олександр обов’язково задекларує свій новий будинок. Ну той, що тепер придбає. І наступний.
А от проскочила новина про те, що міністр усіх міністрів, а тепер ще головний по статистиці в Україні, Дмитро Дубілет, хоче зробити так, щоб нові Закони не публікувалися в газетах. Мовляв, 21 сторічча на дворі і все таке. Зелений орк (нагадую, зелений в хорошому розумінні), добряче розібрав тему. Далі в ролику — мовою оригіналу.

Підписуйтесь на Пенса https://bit.ly/nudnyipens, тицяйте в червону пімпочку внизу під роликом, щоб стала сіренькою, а потім дзвоник. Ставте лайки, залишайте каменти, поширюйте ролики, додавайте їх до своїх плейлистів, бо частину прибутку Пенс направить бійцям на Перемогу, тож це буде і ваш внесок у Перемогу України.
Сторінка доната: https://secure.wayforpay.com/button/b2e3aedb840bd

#украинский_канал #полиграф #приколы #факты #зе #команда_зеленского #коломойский #закон #дубилет #квартал #дубинский #политика #хор_веревки #приват #політика

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma