Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2020-06-19 09:50:35 eye-2 2937   — comment 3

Політичні репресії тривають - підозра Омеляну за те, що він забезпечив зростання морської галузі

Політичні репресії влади Зеленського проти опозиції тривають. Сьогодні НАБУ намагається вручити підозру колишньому міністру інфраструктури Володимиру Омеляну за те, що міністерство під його керуванням за часи Порошенко забезпечило зростання товаро\вантожпотоку у портах більше ніж на 20%.

Volodymyr Omelyan

Черговий сюрприз і знову миле співпадіння.

Минулої п’ятниці мене було запрошено до НАБУ дати додаткові покази у кримінальному провадженні щодо зниженням Урядом України портових тарифів і зборів на 20% у 2018 році. Нагадаю, що зниження тарифу здійснювалося для збільшення товаро/вантажопотоку. Завдяки цьому зниженню морська галузь продемонструвала у 2018-19 рр ріст більше, аніж на 20%, і росте досі, незважаючи на кризу!

Оскільки, у цей час у мене вдома відбувався обшук ДБР, допит у НАБУ перенесли на цю п’ятницю.

Незважаючи на те, що мене було запрошено на допит у якості свідка, детектив НАБУ намагається вручити мені підозру, що зменшення портових тарифів і зборів призвело до скорочення доходів державного бюджету і я (хоча це було колегіальне рішення Кабміну) завдав збитків державі.

Це, безумовно, прецендент і тепер будь-який уряд, який полегшує тиск на бізнес, займається дерегуляцією, скорочує ЄСВ, зменшує інші податки - може бути звинуваченим у шкідництві.

Шкода, що НАБУ на очах перетворюється на ДБР-2.

До речі, першим було провадження по Раянейр. Там я теж «завдав» збитків.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma