Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2019-12-20 09:40:16 eye-2 2912   — comment 0

Політичні репресії Зеленського тривають - обшук СБУ у фітнес-клубі 5-й елемент, обшук ДБР офісу ЄС, обшук НАБУ "Думская-ТВ" (Відео)

Сьогоднішній день приніс нові обшуки від Зеленського і Ко по політичним мотивам. 

Як повідомив у своєму ФБ бізнесмен Гарік Корогородській сьогодні зранку у фітнес-клуб 5-й елемент увірвалась озброєна група СБУ, без пред'явлення будь-яких документів. У цей момент у клубі були відвідувачі, у тому числі діти.

"НІЧИМ НЕ ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ. Сьогоднішній режим від Порошенківського або Януковича. Наліт СБУ (так вони представилися) на фітнес 5 елемент. Так. це бізнес Порошенко. Так, я не люблю П сильно, і ви це знаєте. Але - перевіряючі відмовилися показати юристам хоч який-небудь документ. Так, у них автомати. Мені зірвали тренування, ну ладно, х з ним. Але точно також прийшли в наш офіс в 15-му році. Пам'ятається, наш Рома охоронець двох отпізділ. Фу, нова влада", - написав Гарік Корогодський. Як відомо, Зеленський щосили намагається посадити Порошенко, але за вісім місяців при владі його ручні ДБР, НАБУ, СБУ, ГПУ так нічого і не змогли ні знайти, ні сфальсифікувати.

Як повідомляє Юрій Бірюков, ДБР сьогодні зранку проводить обшук у будівлі офісу ЄС: "Загалом, на цьому тижні Петро Порошенко допоміг нам викупити у терористів генерала Dmitry Marchenko. Імперія вирішила завдати удару у відповідь.Яка імперія - такий і удар. ДБР вирішило у нас з ранку обшуки в офісі партії Європейська Солідарність провести. Ну, не в офісі - поруч, на території, ну, як обшуки. Бродять по підвалу, бродять по паркінгу, вдають.Ще ось обшуки в 5-м елементі. Це типу - а раптом, ну ось раптом, в гантеле щось незаконне, а тренажер нелегально виробляє електроенергію і посилає промені проносу на Банкову. Жалюгідне видовище."

У той же час у Одесі, НАБУ обшукує приміщення, що орендує телеканал Думская ТВ, та вилучає їх сервера. Підстава? Просто "геніальна", як і все те беззаконня, що робить Ситнік - у НАБУ є якісь претензії до одного з власників будівлі, тому вони забирають сервера орендаря!!! Це взагалі як розуміти???

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma