Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2020-01-04 18:23:15 eye-2 4939   — comment 2

Поліція Авакова звично покриває вбивць - у Каховці масові заворушення (Відео)

У Каховці сьогодні біля райвідділу поліції почалися масові акції протесту, після того, як з'явилася інформація про спроби з боку нереформованої поліції Авакова приховати деякі деталі, які допомогли б розслідувати вбивство місцевого жителя, пише most.ks.ua

Як повідомлялось,  29-ті річний місцевий житель, що відпочивав у компанії з працівником поліції розстріляв 26-колишнього чоловіка своєї дружини.  Від отриманих вогнепальних поранень потерпілий через два дні помер. Родичі вбитого підозрюють, що стрільців насправді було кілька. Адже в будинку якраз святкувала компанія друзів вітчима, тому і постріли були здійснені з трьох видів зброї.  "Реаніматолог вийшов і сказав, що там залізні кулі з автомата. І взагалі сказав, що там було три види, три різних зброї", - повідомила мати загиблого Олена Чебукін.

Але поліція, за словами протестувальників, говорить тільки про одне вигляді зброї. Обурені люди сьогодні вийшли до райвідділу поліції на масову акцію протесту. Серед учасників протесту багато тих, хто потерпав від поліцейсько-суддівського свавілля у останні роки. 

Сьогодні о 14:00 відбулася зустріч начальника Каховської райвідділу Олексія ВОЙЧЕК з каховчанамі у справі вбивства вранці 1 січня Володимира Чебукін.

ВОЙЧЕК повідомив про результати перевірки на поліграфі одного з основних свідків у справі, який є співробітником поліції. За результатами поліграфа, поліція повідомляє, що свідок не стріляв в убитого.

Люди, які вийшли під Каховський райвідділ поліції, не розходилися, і їх дії ставали все більш радикальними. Наприклад, вони вигнали з площі перед райвідділом бійців колишнього Беркута, який екстрено привезли з Херсона.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma