Enigma Enigma

Один из 93%

2019-12-13 12:37:02 eye-2 3969   — comment 0

Поліція і прокуратура знов пробили дно: у день, коли Яна Дугар, на думку слідства, знімала камери спостереження, вона була за кордоном

Це 11 липня і її знаходження за кордоном підтверджуєтсья печаткою у паспорті і авіабілетами. Адвокат показує закордонний паспорт Яни із печатками і відмітками.

Ви ж пам’ятаєте: це було дуже, дуже ретельне розслідування, чотири роки! Слідство залучило навіть іноземного спеціаліста, який "мілага узнає по паходкє", але не перевірило документи! Блд, не перевірило бісові документи, які є у прикордонної служби. Перевірка документів - це просто азбука для початківців. Ще раз, слідство тривало чотири роки!

Мова йде про пожиттєве ув’язнення, але слідчі взагалі не задали собі питання про те, де була Яна у той день, яке в неї може бути алібі. А є ж і день вбивства. Дугар була у військовій частині з госпіталем, де точно знають, знаходиться у них військовослужбовець, що він там робив.

11 липня за офіційною версією вона знімала камери спостереження. А вбивство 20 липня. В обох випадках її не було у Києві навіть близько.

Ахуєть! Вибачте, у мене саме такі емоції. Я писав про граблі вчора, але навіть не міг передбачити, що прокурорські і поліція утнуть такий ппц. Я не знаю, що ще має статися, щоб Аваков і Рябошапка всиділи на своїх посадах.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma