Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2021-09-15 07:42:18 eye-2 3513   — comment 0

Польща розриває контракт з "Газпромом" і відмовляється від російського газу

Польща повністю відмовиться від російського газу з 2023 року, коли запрацює трубопровід Baltic Pipe. Також країна збирається значно збільшити споживання блакитного палива.

Про це з посиланням на заяву представника уряду Польщі в області стратегічної енергетичної інфраструктури Петра Наїмські повідомляє Euractiv.

"Ми не будемо продовжувати контракт з російським Газпромом", - сказав чиновник і висловив надію на те, що Baltic Pipe запрацює з 1 жовтня 2022 року.

Наїмські заявив, що після запуску газопроводу Польща збирається наростити використовувані обсяги блакитного палива на 50%. 

Baltic Pipe з'єднує норвезькі газові родовища з Данією і Польщею. Очікувана потужність газопроводу складе 10 мільярдів кубометрів на рік.

Як ми бачимо, всі притомні люди готуються до російського газового шантажу. І тільки Єрмак з Зеленським незаконно ставлять Вітренко головою Натофгазу, демонстративно наплювавши на домовленості з партнерами та на зобов'язання, що на себе взяла Україна. Тому Польща з 2023 року незалежна від російського газу, а Україна при Вітренко та Зеленському входить в опалювальний сезон з 18 кубометрами газу у сховищах, замість 28, як у попередні роки. А кубометр газу у ЄС через штучний дефіцит, що створює Москва, вже коштує більше ніж 800 доларів США за куб.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma