Enigma Enigma

Kristi Medou

2019-11-13 09:54:59 eye-2 2745   — comment 0

Польща виписала рекордний штраф за «Північний потік 2»

Польща наклала рекордний штраф на французьку комунальну компанію «Engie» у суперечці щодо будівництва спірного Балтійського трубопроводу «Північний потік 2». Зокрема, мова йде про швейцарську філію «Engie Energy». Вона повинна заплатити еквівалент 40 мільйонам євро, оскільки не підтримувала поточні розслідування щодо проекту трубопроводу, заявили сьогодні антимонопольні органи у Варшаві.

Згідно з власними заявами, антимонопольні органи висловили занепокоєння щодо запланованої співпраці між шістьма компаніями, включаючи швейцарську компанію, щодо підтримки «Північного потоку 2». Згодом запит на таке співробітництво було відкликано. Компанії все ще співпрацювали і намагалися обійти польські норми, повідомляє влада.

Польща вже сильно критикувала будівництво «Північного потоку2, а також виступає проти «Північного потоку 2», який зараз будується паралельно з першим Балтійським трубопроводом. Основні аргументи уряду у Варшаві: ЄС ще більше залежить від російського газу, і попередні транспортні шляхи через Україну та Польщу все ще функціонують.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma