Enigma Enigma

Олена Добровольська

2019-09-30 12:53:25 eye-2 4456   — comment 0

Понад два роки тривав судовий процес над В'ячеславом Лазаревим, який забив до смерті Андрія Перекитного.

Тоді ця справа набула розголосу не лише на рівні Одеської області і завдяки цьому її не вдалося зам'яти, як в попередніх випадках, пов'язаних з тими самими фігурантами. Я вдячна кожному читачеві, що не пройшов повз, коли я писала про цю справу, вдячна за кожен репост, що ви тоді робили, вдячна всім, хто їздив в суд. Завдяки вам з'явилась надія, що зло буде покарано.

Сталося це вбивство у селищі Троїцьке Біляївського району Одеської області. На той момент працівник виправної колонії Лазарєв разом зі своїми друзями фактично кошмарили все село, не маючи належного опору, оскільки користувались підтримкою впливових родичів. Всі попередні правопорушення вдавалося спустити на гальма. Аж до тієї ночі, коли Лазарєв забив Перекитного, тіло якого в результаті важко піддавалося опізнанню родичами та друзями. У потерпілого залишилась дружина та двоє дітей. Він був хорошою миролюбною людиною, не заподіяв нікому шкоди. Він просто опинився не в тому місці не в той час.

Два з лишком роки сторона захисту затягувала процес як могла, змінювались адвокати, писалося безліч безглуздих клопотань, кожне засідання перетворювалося на театр абсурду, виймаючи душу з батьків і близьких загиблого.
І от нарешті у листопаді 2018 року суд ухвалив вирок - 15 років позбавлення волі. Наразі обвинувачуваний намагається оскаржити цей вирок.

Ця справа має бути доведена до справедливого результату, жорстокий і зухвалий вбивця має сидіти у в'язниці.
Це зараз мої слова у дописі звучать сухо. Але я з жахом пригадую, коли вголос зачитували протокол огляду тіла загиблого. Там не було жодного неушкодженого органу. Свідки кажуть, що зробивши свою справу, обвинувачуваний Лазарєв справив нужду на мертве тіло.

Це останній ривок. 03 жовтня 2019 року о 09.30 а приміщенні Одеського апеляційного суду (вул. Івана і Юрія Лип) має бути судове засідання, в якому розглянуть скаргу сторони захисту. Принаймні поки що планується, бо перед тим декілька разів розгляд справи переносили.

Наразі ми маємо ручне правосуддя, яке мусить бути контрольоване з боку небайдужої громадськості, інакше вбивці ходитимуть поряд з вами і одного дня кожен може опинитись або на місці загиблого Андрія, або на місці його близьких.

(Фото Андрія з донечкою - з дозволу дружини)

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma