Enigma Enigma

СІЧ

2019-09-09 10:25:04 eye-2 3193   — comment 1

"Порошенко дал задание С14 собирать людей, которых сняли с довольствия МВД и СБУ."

"Порошенко дал задание С14 собирать людей, которых сняли с довольствия МВД и СБУ. Для этого выделили деньги.
Собирают всех из радикалов, особенно интересны все с Азова, «Нацкорпуса и нацдружин», а также «несистемные» радикалы. Старшим дают уже зарплату от 2000$, под раскачку ситуации. Хотят собрать 3000-5000 человек, пока формируют списки. Оппоненты Зеленского «скрыто» готовятся к осенним протестам. "

🤷‍♂️

Розгадка чому СІЧ ніхто з політиків не фінансує дуже проста. Бо ми слідуємо своїм ідеям, а не замовникам. Нікому з олігархічних кланів навіть на думку не спадало дати офіційно чи в темну коштів С14. Ніколи не поступало подібних пропозицій. Жодного разу за 8 років існування організації❗️ 

Ні Порошенко, ні Зеленський, ні Аваков, ні Коломойський❗️

Дзеркальним чином і ми завжди задумувались.. якщо вам дають гроші олігархи, то значить довіряють, що все піде по плану. Ми з підозрою відносимося до партій, рухів та організацій, які знаходяться на утриманні крупних фінансово-політичних угрупувань. 

Є теорія "взяти кошти і використати на свою мету".

Практика показує - вам дадуть гроші лише якщо знатимуть, що це змінить вашу мету 😉

...

Щодо заколоту. Є версія, що подібні історії роздуває апарат МВС. По-перше щоб таким чином спробувати стравити націоналістичні рухи з офіційною державною владою. По-друге щоб таким чином відбілити свої пригодовані банди. 

Отож офіційно:

❗️ Останні 5 років СІЧ ніколи не робила і не планує дій, спрямованих на повалення існуючого державного ладу, утвореного шляхом демократичних виборів. На відміну від лояльних міністру МВС організацій, члени руху СІЧ ніколи не ставили себе вище закону, ніколи не були замішані в схемах рейдерства і не нападали на співробітників силових структур

🤦‍♂️ Порошенко за 5 років не зумів зібрати собі групу бойових фанатів числом хоч п'ятдесят чоловік. Сумнівно, аби він був здатний організувати переворот, відійшовши від влади. Вірогідно хтось накручує істерію про переворот для переслідування інших цілей. 

✅ СІЧ бачить багато прикладів і вільне поле для успішного демократичного впливу народу та його організованих груп - суб'єктів громадянського суспільства - на владу. Ефективність демократії в Україні - одна з найвищих у світі. Це можливість для всіх і кожного. Тут і зараз. Кожен може змінювати країну. Питання не в тому хто зараз біля корита, а в тому, хто готує кадри та навики для того аби формувати майбутнє.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma