Enigma Enigma

Тарасенко Анатолій

2020-06-21 09:22:58 eye-2 3250   — comment 4

Порошенко і Стерненко - піонери

У нас в ті часи було таке провокаційне запитання: ти піонер чи сосиска?

Нам дуже не хотілось бути якимись сосисками, а тому відповідали однозначно.

Зараз на це саме питання ми (і я як адвокат) чітко відповідаємо  —  сосиска.

Тому що піонер “Всегда гатов!”, а сосиска  —  лише через 3 хвилини)

Так от Порошенко і Стерненко  —  піонери.

Ну от з якого дива люди йдуть до суду за першою вимогою процесуальних керівників?!

От де та логіка, коли один у масці та рукавичках виступає перед таким же суддею, а інший без всього цього сидить перед захищеними прокурорами?

Чому вирішення питання про домашній арешт цілодобовий не вирішується з цього ж дому в режимі відеоконференції? Чому люди готові взяти на поруки обвинуваченого у підрозстрільній статті, але йдуть для цього у просякнутий коронавірусом суд і пояснюють за трибуною все те, що можуть просто викласти у електронному документі?

Чому врешті-решт сивочолий піонер відкладає похорони батька замість того, щоб провести відеоконференцію у справі, де з нього вимагають лише особисте зобов”язання? 

Ба! Навіть суд переніс без причини слухання по ЗЗ. Може натякав: та Ви подайте клопотання про дистанційне провадження, європейські ви солідарісти! Вже ЄСПЛ слухає справи в такому режимі, а ви все ще піонери, які фсєхдагатов! Завжди готовий до чого?!

Може до особистого виступу, який не почує суддя? Так на моніторі телевізора видно і маску з брендом, і колір рукавичок з паперами в руках.

Може до приходу іноземних дипломатів, які показали свою солідарність і одночасну печерну дрімучість у нормах прогресивного українського законодавства щодо кримінального процесу.

Може до появлення журналістів, які набилися “з порушенням соціальної дистанції” до зали засідання з камерами, які абсолютно не потрібні за наявності камер для дистанційного провадження у залі суду чи вдома у обвинувачених і офісі їх адвокатів.

Може до обмеженої простором зали та двору суду кількості прихидьників, які могли б збільшитися кратно в режимі відеоконференції (за наявності клопотання невинуватих обвинувачених, звісно ж).

Може до появлення в залі судового засідання Генерального прокурора або і самого Президента? Ті можуть, адже пандемія для них  —  це мать радная: рідні хворіють, оточення масок не носить, процкери бігають в суд, бо також піонери.

“Може” можна продовжувати.

Але поки всєгдагатови будуть будуть у кримінальному процесі “какаяразніца”  —  все буде данбас, який, як відомо, паражнякнєгоніт

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma