Enigma Enigma

Артур Коваленко

2022-01-15 10:49:19 eye-2 3250   — comment 0

Порошенко з-за кордону заплатив 11 мільйонів юристам, серед яких росіяни

Нагадаємо, 17 грудня 2021 слідчі ДБР спробували вручити Петру Порошенку повістку про виклик на допит у бюро. Але колишній президент швиденько сів у машину і поїхав геть, крикнувши водієві російською мовою: "Поехали, ё.. твою мать!". 

Після цього Порошенко вигадав казочки, що поїхав у справах за кордон і повернеться у першій половині січня. Ще пізніше він повідомив, що його "відрядження" затягується і повернеться він уже в другій половині січня.

А тим часом правоохоронці направили поштою п'ятому президентові підозру в державній зраді та сприянні терористам у справі про постачання вугілля з Донбасу, де також фігурує кум Путіна Віктор Медведчук.

Колишній президент Петро Порошенко, який зараз перебуває за межами України, задекларував витрати майже 11 мільйонів гривень на юридичні послуги.

Про це він зазначив у його декларації від 6 січня, оприлюдненої на сайті Національної агенції із запобігання корупції. Документ стосується суттєвих змін у майновому стані. 

В декларації Порошенко вказує, що 29 грудня 2021 року витратив на юридичні послуги 10 990 059 гривень. Приблизно в той час він повідомляв, що перебуває в Польщі.

Захист Порошенка здійснюють двоє юристів - Ігор Головань, який давно працює з п’ятим президентом, та Ілля Новіков – відомий російський адвокат. Доречі останньому, громадянину РФ, Порошенко заплатив більше 5 мільйонів гривень. Хіба небуло хороших українських адвокатів, або існує "договірничок" з росіянами?

Постає логічне запитання, якщо Порошенко впевнений у своїй невинуватості, навіщо витрачати на адвокатів такі величезні кошти, вкрадені у громадян України?
 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma