Enigma Enigma

Вікторія Іванько

2019-09-20 21:03:17 eye-2 0   — comment 1

Порушуй правила!!!

Вгризатися в горло один одного, підставляти підніжку, розпихати ліктями, проявляти агресію, чи можуть такі дії бути прийнятними для розумних освідчених людей нашого суспільства?Звичайно, якщо встановити їх за правила поведінки суспільства.
Що таке правила? Правила є вимогами для виконання якихось умов (норм поведінки) всіма учасниками якої-небудь дії (гри, правопису, судового процесу, організації, установи), за виконання якого передбачено заохочення, а за невиконання — покарання, пише wiki. Вони є всюди на дорозі, при вступі у вуз, в соцмережах і на роботі. А хто пише ті всі правила і хто придумує покарання чи заохочення? Звичайні люди. А якщо їх буде писати людина , що має ніщивні моральні цінності, мудак, лицемір та покидьок, той, що хоче помсти, які ми отримаємо правила? Деструктивні?
Старанно виводячи правила за правилом, складаючи норму до норми, щоб потім з них створити систему. Систему, яка буде підкорювати собі країни, історії, партії, організації , та найстрашніше народи, нації та й просто сильних людей. І от вже система вгризається в горло тих, хто буде виконувати ті правила.

Джефф Сазерленд у своїй книзі "Scrum" пише про те, що люди не винні у тому, що щось не працює, а винні провальні системи. Варто змінити систему і ті ж самі люди будуть діяти зовсім інакше, вони будуть впевнено досягати поставленої мети, будуть будувати країну, обирати патріотів до влади, кидати сміття у смітник, будуть вчити правила. Правила поведінки розумних людей!)

П.М.Необхідність розподілу людей між системами на гарних і поганих, товстих і худих, здорових і хворих, білих і чорних скорцентрована в правилах, що провокують агресюю, неприйняття та нетерпимість.
Порушуйте правила, руйнуйте системи!!!✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma