Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2019-09-18 09:46:42 eye-2 17831   — comment 10

Повне відведення ЗСУ по всієї лінії фронту за наказом Зеленського

Як повідомляє Командувач операції Об'єднаних сил генерал-лейтенант Володимир Кравченко: "На сьогодні проводяться підготовчі заходи з відведення військ уздовж всієї лінії розмежування. Таке завдання визначено начальником генерального штабу Збройних сил, міністром оборони та главою держави.Ми до цього готові заради покращення життя наших громадян та, зрештою, все буде залежати від дзеркальних дій з протилежного боку".

 Так у мене у зв'язку з цим два питання:

- "дзеркальних дії" це як у Станіці-Луганської? Русня ніхера не відводить, відводять тільки наших та ми ще за кошт українців відновлюємо транспортні шляхи для живої сили та техніки ворога? Типу ми повинні вірити на слово про те, що русня щось відвела, місії ОБСЄ яка складається з росіян? Серйозно?

- друге питання, мене дуже цікавить, яким чином десятки тисяч українців, що з відводом наших опиняться знову у сірій зоні без нормального функціювання державних органів та під загрозою окупації росіянами ПОКРАЩАТЬ своє життя? Ви, пане командувач від клоуна Зеленського українців за ідіотів тримаєте?  

А що ви.читачу, думаєте про все це?

 

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma