Enigma Enigma

Богдан

2019-10-16 14:21:21 eye-2 2993   — comment 0

Позорище чи прокляття пращурів?

" И Украина снова будет унижена. Руками своих силовиков. Руками своих политиков."  (Сергій Фурса https://nv.ua/biz/experts/fursa-50042700.html )

Сьогодні Україна розглядається світовою спільнотою, як територія СУЦІЛЬНОГО ХАОСУ. Але не тому, що в нас іде війна і вже пройшло два Майдана. А тому, що кожна зміна влади приводить до перерозподілу державних ресурсів на користь переможців у виборчих змаганнях. Саме ці перерозподіли і породжують хаос і в економіці, і у фінансовій сфері.

Ми були свідками запеклої боротьби між президентом і прем'єром за право поставок "дешевого" газу з Росії одразу ж після першого Майдану (цікаво, що під час цієї "боротьби" владні структури зовсім забули про економіку держави і вона активно розвивалась). І саме під час цієї гидотної боротьби (читайте "Як талановито просрати все") зростала і міцніла партія Регіонів. Саме Януковича і його регіоналів і президент, і прем'єр активно заохочували в союзники. Та регіонали вкурили ситуацію і вирішили все прибрати до своїх рук. І не ділитися з опонентами. І у 2010 році регіональний каток скинув у дренаж партію президента і закатав в асфальт партію прем'єра. Почався черговий і активний перерозподіл ресурсів.

Почався хаос, який закінчився другим Майданом та Росії з Україною.

Останнім часом в електорат всовується думка, що Зеленський активно бореться з корупцією. Ці кволі потуги, на фоні гучних міжнародних скандалів, насправді мають на меті лиш одне - відволікти увагу "зеленого електорату" від чергового перерозподілу державних ресурсів. Політтехнологи Зеленського керуються перевіреною регіоналами схемою: "Цей народ можна дурити до нескінченності". І в реалізації цієї схеми надзвичайно доречною стала "формула Штайнмайєра" та суєта навколо неї.

І коли ресурси таки потраплять в "потрібні руки" про "формулу" забудуть і війна продовжиться.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma