Enigma Enigma

Останній Джедай

2022-05-04 16:49:33 eye-2 3468   — comment 0

PR під час війни

 

 

Шановні добродії, а чи хтось із нас замислювався над питанням формування громадської думки військовими, діючими чи колишніми, під час війни?

Якщо так, то давайте спільно спробуємо вплинути й викинути фріків військового піару із медійного поля. Бо буде бобо. Причому, не ілюзорне, а реальне.

Я не є фахівцем в галузі PR, а тим більше військового PR, чи як його там ще обзивають, не знаюся на визначеннях й термінології цього ремесла. Вікіпедія підказує, що існує понад 500 визначень такого дійства, які за великим рахунком зводяться до простого формування громадської думки.

Є в нас канали офіційної комунікації сил оборони із суспільством. Вони періодично надають певні тези. Тези ці вивірені, нічого зайвого. Сподіваюсь, що готують їх фахівці високої кваліфікації. Але далі починається просто вакханалія. І лютий треш.

Звідусіль вилазять нафталінові та не дуже чуваки, деякі для значущості вдягають піксель, і починають виливати на ютутбах і ефірах телеканалів свої думки із оборонних, політичних, геополітичних та конспірологічних тем. Пул цих чуваків достатньо великий і складається із колишніх великих начальників. Одразу хочеться запитати, якщо ви такі розумні, то якого хуя строєм нє ходітє? Чому, перебуваючи на посадах ви не відзначились подвигами для оборони й розбудови держави? За останній час навчають життю дженерали Ма***уж, Ро*****нко, Ра****кий, разом із ними гонить думку Нал****ко, А****ков, Жд****в, Бу****ов. Із цим пулом вищих сфер виступають із розлогими монологами різного роду військові експерти. Перелічувати не буду, бо їх стало реально дохуя. Де вони були до цього, досі не встановлено.

Потім, майже у самому низу перебувають усілякі експерти із усіх невирішених питань. Цих теж не має сенсу називати, бо вони часто перемішуються із військовими експертами.

Далі назву перелік тем, з яких ці чуваки, які відчувають крайню необхідність поділитися своїми ексклюзивними розумовими пошуками, з іншими. При цьому, кожен із них надуває щоки та наголошує, що «за отриманою інформацією» буде те чи те. За останній час головними напрямками тексту були: резерви московітів закінчяться через десять-двадцять днів, мобілізація русні та її наслідки, що буде дев’ятого травня, скільки ракет залишилося, ядерний удар, хвороба залупен фюрера, західна зброя і ленд ліз, оголосить дєдпобєд війну чи ні, можливість контрнаступу, рашка скоро развалиться, наступатиме чи ні пмс, тьфу пмр. Слід зазначити, що спостерігається дивна синхронізація між усіма цими чуваками. Вони як один обговорюють тіж самі теми, сунуть майже одні й ті ж тези. Усі, з тією чи іншою експертною думкою, видають бажане за дійсне. Для прикладу, пару днів назад в черговий раз актуалізувалася теми здоров’я бункерного. І всі як один почали виливати потік думок про альцгеймера, паркінсона, онкологію. Нагадаю, що тема коли сконає від хвороби цей головний сатаніст гуляє вже років сім. І всі сім років ллється одне і теж. Авторитетні сука думки.

Синхронно співали про закінчення резервів. А тут сьогодні в ефірі «Каналу 24» народний депутат і реальний офіцер Костенко зазначив, що на південному фронті не все так гарно, як співають завсєгдатаї телевізора. Не погано, але й не весело.

Ще однією характерною особливістю цього зібрання мудреців є їх синхронна міграція між основними майданчиками ахметівсько-пінчуковських ресурсів. Карусель ібіомать. Чомусь взятий курс на недооцінювання противника стає мейнстрімом. Складається таке враження, що всі оці свідки партсобраній та піонєрскіх галстуков діють за принципом, що у окремої категорії осіб думки завжди сходяться. Або вони не виросли із сприйняття світу в якому «в чєловєкє всйо должно бить прєкрасно. Погони, кокарда, ісподнєє».

Однак, окрім наших старєйшин, рейтингові медіа взяли за хуйову моду звертатися за авторитетною думкою до так званих «зарубіжних експертів». Здебільшого ці експерти являють собою жалюгідне видовище із погано зодягнутих та неохайно причесаних маловідомих українцям осіб. Як правило, вони теж є вихідцями із совка, чи носіями совєцькіх кліще, коли будь-який недолік обертали на подвіг. Ці бомжі інформаційного фронту також розлого розповідають про стан справ в Україні та світі. Ну а як інакше? Каждий мніт сєбя стратєгом, відя бой со сторони……. Ну і можливо плюшек потім їх підсипляться за поради задля перемоги. Без них би сука не впорались би.

Підсумовуючи. Дуже шкода, що ця армія фріків намагається підмінити військовий піар. Дуже шкода

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma