Enigma Enigma

Интересности

2021-11-18 12:36:55 eye-2 3974   — comment 0

Праця за кордоном: реалії пошуку, робота в Польщі, особливості працевлаштування у Вроцлаві

Знайти гарне місце роботи, яке підніме фінансове становище, прагнуть багато українців. Нестабільний економічний стан країни, складності працевлаштування, сприяють бажанню виїхати туди, де добре платять і є прийнятні умови для проживання. Робота за кордоном цікава в першу чергу тим, хто вирішив спробувати себе на новому місці або в новій якості. На сайті https://andriym.com/ нескладно знайти відгуки людей, що вже працюють і проживають в Польщі.

Працевлаштуватися можна в різних країнах. Важливо визначитися з напрямком діяльності, бажаним заробітком, знайти роботодавця і дізнатися нюанси посади. Державу треба обирати залежно від того, що є кінцевою метою. Якщо мета – імміграція, то і країну треба підбирати ту, яка є лояльною до переїзду іноземців. Якщо пошук робочого місця, то слід врахувати:

 • сезонна або довгострокова робота;
 • кваліфікаційна підготовка,
 • при високому рівні професіоналізму варто вивчити список затребуваних професій в Європі.

Робота за кордоном без посередників – реальний шанс поліпшити своє матеріальне становище, отримати навички спілкування, знайти роботу до душі.

Праця в Польщі для українців: вакансії для жінок, чоловіків, сімейних пар

Легальна робота в Польщі – можливість не тільки заробити, а й переїхати на проживання. Умови праці, житлові особливості залежать від роботодавця або фірми наймача. Праця в Польщі – чого чекати і на що можуть розраховувати мігранти? Компанія «Робота за кордоном від Андрія Марисюка» пропонує ознайомитись з інформацією на сайті https://andriym.com/vacancies/poland, допоможе знайти вакансію, проведе консультацію з питань виїзду і легалізації.

У більшості випадків роботодавцями надається безкоштовно кімната в гуртожитку на 4-5 чоловік, наймана квартира на 3-4 людини з елементарними зручностями. Як варіант – безкоштовне харчування 1 раз в день – обід. Можливо 2-3 разове харчування, але з оплатою до 600 злотих на місяць. Праця в Польщі для українців поділяється на багато категорій:

 1. Робочі місця для чоловіків на великих підприємствах, заводах, відкритих компаніями світових брендів є завжди. Потрібні фасувальники, штампувальники, пакувальники, працівники конвеєрів, робітники вантажної техніки.
 2. Сфера будівництва чекає фахівців з досвідом роботи – зварювальників, електриків. Охоче беруть і працівників без спеціальних навичок, готових навчатися нової професії. Багато вакансій вимагають міцного здоров'я, витривалості, фізичної сили.
 3. Сезонні пропозиції – це сільське господарство. Пропонується така робота сімейним парам. Вакансії в фермерські господарства по догляду за тваринами актуальні для чоловіків і жінок. Охоче приймають сім'ї на сезонне прибирання врожаїв овочів, фруктів. Популярною залишається робота в теплицях, на складах.

Є пропозиції окремо для жінок – це фабрики, домашнє господарство, сфера обслуговування.

Працевлаштування у Вроцлаві: переваги, актуальні вакансії від роботодавців

Це місто приваблює мігрантів високим рівнем розвитку інфраструктури, туризму, торгівлі, середнього і малого бізнесу. Тому пропозиції робота у Вроцлаві для українців дуже різноманітні. Безкоштовна актуальна інформація запропонована на сайті https://andriym.com/vacancies/poland/wroclaw. Робочі місця надають на виробництві залізничних локомотивів, вагонів, автобусів, фармацевтичних та хімічних фірмах, корпоративних компаніях з виготовлення електроніки. Робота в Вроцлаві без посередників пропонується в таких напрямках:

 • будівництво житлової і комерційної нерухомості, ремонтні роботи;
 • сільськогосподарська промисловість – сезонна робота на прибиранні овочів, фруктів починаючи з весни до пізньої осені;
 • сфера торгівлі, туризму, послуг розраховує на барменів, продавців, офіціантів, покоївок;
 • некваліфікованим співробітникам пропонують спробувати себе на упаковці м'яса, овочів, фруктів, фасуванні промислових товарів, електроніки;
 • робота на високооплачуваних посадах в сфері програмування, телекомунікацій, інженерами, лікарями.

Вакансії у Вроцлаві та інших містах доступні всім бажаючим. Працевлаштування в Польщі без посередників залежить від освіти, досвіду роботи, кваліфікації, знання мови.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma