Enigma Enigma

Сергій Григорович

2021-11-18 11:23:11 eye-2 4487   — comment 0

Правда про 600 британських спартанців в Україну. 

Вже прочитав багато пересмичок з дофантазуваннями. Вирішив коротко написати як насправді.  
Проста повна цитата з видання Міррор. Видання посилається на не назване компетентне джерело. Заперечень цієї інформацією від офіційних структур у Британії немає. 
НІЯКОЇ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ЦІЛІ ТАКОГО МОЖЛИВОГО ПРИБУТТЯ ДЕСАНТУВАННЯ зараз публічно НЕМАЄ ! Можливі: розвідка, зв'язок, охорона, евакуація,...
Описана в Mirror структура підрозділу говорить про те, що це може бути потужний вузол зв'язку і розвідки з охороною периметру і медичною підтримкою. Майже гарантовано це буде локальна сила ППО. Напевно передбачається повітряна підтримка. 


https://www.mirror.co.uk/news/world-news/british-special-forces-ready-deploy-25453247  
«Оперативна група до 600 британських військовослужбовців готова розгорнути в Україні через побоювання, що Росія готова вторгнутися на її сусіда.
Підрозділи SAS і парашутного полку були попереджені, що вони можуть бути відправлені в країну протягом декількох годин.
Підготовка відбувається після того, як начальники оборони та глава МІ-6 повідомили Mirror, що президент Росії Володимир Путін представляє явну і реальну небезпеку для України та Заходу.
На відеозаписах, що з'явилися, видно, як російські танки, бронетехніка та війська скупчуються поблизу України.
Зараз створюються британські сили, які складаються з членів SAS, спеціального розвідувального полку, медиків, інженерів, зв'язківців і до 400 десантників з 16 десантно-штурмової бригади, що базується в Олдершоті, Хантс.
Джерело повідомило: „Сегменту високої готовності бригади сказали, що йому, можливо, доведеться розгортатися в дуже короткий термін.
«Від 400 до 600 військовослужбовців готові. Їхнє спорядження запаковано, і вони готові полетіти в Україну і або приземлитися, або спуститися з парашутом. Вони підготувалися для обох випадків».“

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma