Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2020-01-08 12:30:35 eye-2 3414   — comment 4

Правду про причину падіння українського літака не дізнаємось ніколи - при цій владі

 

Чому я так стверджую? Прості факти. 

- Голова Тегеранської організації цивільної авіації Алі Абідзаде офіційно заявив, що чорний ящик з українського літака, що зазнав катастрофи, не буде передано компанії Боїнг. Країну яка проведе експертизу іранська сторона визначить пізніше. Не важко здогадатись, що це буде РФ або Китай. І неважко здогадатись,які будуть висновки - саме ті, що потрібні Ірану.

- З багаточисельних бла-бла-бла Гончарука на прес-конференції у Києві чітко зрозуміло, що жоден український експерт не отримає доступ до місця трагедії. а всі слідчі та експертні дії будуть проведені органами безпеки диктаторського теократичного режиму Ірану. Все ще роблять посіпаки Зеленського -"відслідковують онлайн". Про яку вірну та правдиву інформацію може йти мова?? Режим Зеленського і не збирається вимагати правди. Вони, як завжди пускають пил в очі українцям створенням непотрібних комісій, в яких немає і не буде жодного експерта, з єдиною метою - зобразити активність і забути про це якомога швидше.

- Кремлівській фюрере окупантів миттєво "виразив співчуття" президенту Зеленського  Це і  форма глузування,і форма і форма знущання над коміком та Україною. Тому що всім відомо, як плішивий фюрер та його пропагандони багато разів розповідали,як російські ППО "охороняють" небо Ірану. А як росіяни не вагаючись збивають цивільні літаки - всі знають.

Іран атакує американські бази в Іраку і чекає відповідь, яка може прилетіти тільки з повітря, тому призводить до бойової готовності свої ППО. У такій ситуації Іран БУВ ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ закрити свій повітряний простір для цивільних літаків, щоб його очистити від "сторонніх" повітряних цілей. Але цього не було зроблено І не дивно, що вірогідність збиття мирного літака у цих умовах майже 100%. І на останок кілька фото з місця. Звідки на уламках українського літака ці характерні для вражаючих елементів ракети сліди?

 

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma