Enigma Enigma

Sergiy Tsyhipa

2019-09-17 12:13:53 eye-2 447   — comment 1

преZEдент розбушувався

ПреZEдент розбушувався! 

По підсумках робочої поїздки на День Дніпра пан Зеленський вперше за свою каденцію влупив своїм Указом офіційні догани двом своїм підлеглим - Сергію Трофимову, 1-му заступнику керівника Офісу президента та Кирилу Тимошенко, простому заступнику керівника ОП.

За що? За неналежне виконання посадових обов'язків.

Коли та де? Під час робочої поїздки гаранта до Дніпропетровської області.

На перший погляд - круто! Новий цар не тільки може піzдити простих zелених чоловічків, але й zелених бояр зі своєї офісної світи. Такий суворий у нас дядько на царствованії - для нього нема недоторканних. Взяв - і покарав публічно заступників самого Богдана.

А чому не самого Богдана? Ні, його не можна. Бо саме він і є однією недоторканною особою в зеленому царстві.

Інша недоторканна особа - це, звичайно, колишній роботодавець пана Богдана, більше відомий під псевдо "Карабас-Барабас" або ІВК. Ну, як можна відшмагати доганою керівника ОП, якщо він з президентом на очах у всіх дніпрян та держави пиво з пластикових стаканчиків пив?..

За лаштунками цього суворого, проте мабуть справедливого Указу, заховалася справжня причина гніву президентського.

Що ж насправді не доробили Трофимов з Тимошенко? Виходячи з того, що президентське парі з мером Дніпра було продовжено з приводу реконструкції мосту, то логічно припустити, що саме тут й порився президентский собака.

Підлеглі, скоріше за все, завчасно не надали залізних аргументів й фактів гаранту аби той зміг під телекамерами на очах всієї країни відлупцювати мера Філатова і той на деякий час вийшов сухим з води.

А ще, за деякою інформацією, обидва покараних наближені до Геннадія Олеговича Корбана, який проводив цілу екскурсію для президента в Дніпрі та в підсумку опинився в епіцентрі уваги всіх без виключення ЗМІ. І комусь на Банковій (або ще десь) це не дуже сподобалося.

Тому, може, це Карабас-Барабас надавав стусанів преZEденту з тієї ж самої причини, а той вже відірвався на більш слабких посадових особах? Хто зна. Офіс президента про це мовчить. Бо справжня причина догани - державною таємницею є. 

Проте для голосуючих 73% надано меседж: бий своїх, щоб чужі боялися. Іншими словами це означає: б'є - значить любить.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma