Enigma Enigma

Освітня асамблея

2020-06-22 22:10:59 eye-2 3233   — comment 0

Презентація фільму "Рубіж звитяги. "Світлодарка" | 25.06

👥 “Я радий, що братики повернулися, це була дуже довга, шалена ротація. Я також тішуся, що трошки взяв у ній участь – це дозволило мені побачити, як необстріляні хлопці середнім віком 23-25 років перетворюються на мужніх вояків, азартних та холоднокровних. Я ніби заново познайомився зі своїми побратимами. Побачив, яким ПОВИННО бути українське військо. Планування, координація і злагодженість підрозділів під час бою – багато інформації не можу розкривати, але скажу так: хвалене НЗФ “сомалі”, “мєліция” ОРДЛО і кадрові спєцназьори мордора просто не знали, на кого вони нарвалися, бо втрати на тому боці колосальні“, – розповів Харитін Старський після прибуття Бригади швидкого реагування Національної гвардії до пункту постійної дислокації у Гостомелі.

👀 Як сьогодні виглядає війна на Донбасі? Що собою являє противник? Яке заборонене озброєння та брудні прийоми застосовують російсько-терористичні угруповання?

🎥 У четвер, 25 червня, о 19:00 запрошуємо тебе на презентацію фільму "Рубіж звитяги. "Світлодарка". На захід завітають військовослужбовці Бригади швидкого реагування - творці документальної стрічки Харитін Старський, Максим Таран, а також головний сержант взводу розвідки Богдан Шидловський. Також наші гості розкажуть про свою 8-місячну ротацію на Світлодарській дузі.

🧴 Ми дотримуємося карантинних вимог. Не забудь узяти маску. Крім того, ми поміряємо тобі температуру і попросимо скористатися антисептиком. Але сподіваємося, серед нашої аудиторії нема людей, що не привчилися дезінфікувати руки після вулиці.

❗️Реєстрація обов'язкова!
Рекомендований благодійний внесок (організаційні витрати і смаколики): 30 грн
Для студентів та членів “Клубу розумних людей”: 20 грн
--------
Простір Освітня асамблея
м. Київ, вул. Івана Мазепи, 3-Б
Маєш питання? Телефонуй:
+380734883001 (Whatsapp, Viber)

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma