Enigma Enigma

Сергей Доценко

2019-12-17 12:47:43 eye-2 2489   — comment 0

Припинено діяльність в мережі ще двох антиукраїнських агітаторів

В СБУ у вівторок, 17 грудня повідомили, що на Дніпропетровщині правоохоронці блокували діяльність ще двох антиукраїнських інтернет-пропагандистів.

Служба безпеки України блокувала протиправну діяльність двох жителів Дніпропетровської області, які поширювали в соціальних мережах антиукраїнський контент.

Встановлено, що інтернет-агітатори розміщували у соцмережах провокаційні матеріали, у яких закликалося до порушення територіальної цілісності нашої держави.

Під час обшуку в квартирах фігурантів справи було виявлено і вилучено комп'ютерну техніку та засоби зв'язку з доказами протиправної діяльності.

В рамках кримінального провадження, яке здійснюється слідчими СБУ за ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу України вирішується питання щодо здійснення зловмисникам повідомлення про підозру. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 3 до 5 років.

Нагадю, що за останні два тижня співробітниками української спецслужби були затримані інтернет-пропагандисти "русского мира" в Одеській, Херсонській, Запорізькій областях, й сьогодні, у Дніпропетровській.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma