Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2019-11-26 10:09:43 eye-2 3330   — comment 1

Прислужитись коміку - Труба скерував у ГПУ підозру на опозиційного депутата та на ветеранку ООС за їх особисту думку

Ура! Переможенька! ДБР викрила злочин сторіччя! ДБР, як ми знаємо, ну зовсім "незалежний" ввід коміка силовий орган,який діє "виключно за законом". І ніколи, ніколи  не дозволить собі творити беззаконня, фальсифікувати справи, та пресувати громадян або підприємства за дзвінком з ОПи президента Зеленського. І аудіозаписи, які чула вся країна - тому чергове підтвердження. Так що завдяки виключно особистої мужності, героїчності та пильності директора  ДБР Романа Труби та сбушників Баканова, оперативно зупинена жахлива загроза для сонцесяйного коміка Вовчика! Стрім у ФБ  Софії Федіної та Марусі Звіробій, де вони висловлюють свою думку про те, що  Зеленський, виявляється не Ісус Христос і таки не безсмертний - відчайдухи з ДБР та СБУ з ризиком для свого життя таки виявили та кваліфікували "належним" чином!  Ось тепер, Вовчик може спати спокійно - 100% людина президента, безумовно, зробить все за "законом". Впевнений, що за ліквідацію цієї жахливої загрози собі коханому Вовчик не пожалкує ні ордену ні нагородної зброї з квартирою на Печерську для вірного Ромчика. Це як мінімум. Ну і не звільнить, як погрожував раніше якщо не буде справ на Петра Порошенко та його однодумців. І те, що підозру зліпили білими нитками зовсім "випадково" на опозиційного депутата та на ветеранку і волонтерку україно-російської війни - так це просто "випадковість". І те що підслідність ДБР виключно посадовці та держслужбовці - "героїчного" Ромчика не засмучує. Шеф сказав посадити  цього громадянина - вірна шавка виконує.

А якщо серйозно, то показові репресії очманілих від влади гопників стають реальністю. І ти, хто сьогодні у захваті від "пацанських" дій мусорів Авакова та Труби, протеже Баканова, прокурорів Рябого та суддів Портнова - вже зовсім скоро прямо чи опосередковано відчують на собі та своїх близьких наслідки їх дій.

"Слідчі центрального апарату Державного бюро розслідувань у тісній співпраці та за оперативного супроводу Служби безпеки України скерували до Генеральної прокуратури України проект повідомлення про підозру у погрозі вбивством щодо Президента України чинній народній депутатці України та громадянці. Крім цього, до прокуратури направлено проект подання до Верховної Ради України про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності згаданої народної депутатки України.

За попередньою інформацією: 26 жовтня 2019 року народна депутатка України та громадянка, перебуваючи у м. Львові, здійснили онлайн-трансляцію на відеохостингу «YouTube» та в соціальній мережі «Facebook», під час якої висловлювали погрози вбивством, адресовані Президенту України Володимиру Зеленському, пов’язані з його державною діяльністю.

Кваліфікація:  погроза вбивством щодо Президента України (ч. 1 ст. 346  Кримінального кодексу України)."

===========================================================================================

Якщо вам подобається те, що я пишу, то найбільш дієвий спосіб висловити вашу підтримку - 4441 1144 4217 4494 Малюченко Олександр Валерійович

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma