Enigma Enigma

Юрій Гудименко

2019-09-16 07:48:27 eye-2 2612   — comment 3

Привіт, друже. “Демократична Сокира” хоче поговорити з тобою про одну людину.

Ми не будемо грати в загадки. Ця людина — Ігор Валерьович Коломойський.

І останні півроку цієї людини в політичному житті країни стало забагато.

Ігор Валерьович каже, як має будуватися зовнішня політика держави. І так і відбувається.

Ігор Валерьович хоче впливати на банківську систему. І держава делегує його ручних пуделів призначати наглядові ради держбанків.

Ігор Валерьович не хоче свідчити в Лондоні. І українські суди йому в цьому допомагають.

Ігор Валерьович хоче, щоб у МАУ все було добре. І держава з бюджету компенсує МАУ збитки, а конкурентам створює проблеми.

Ігор Валерьович приходить до президента і палить в кабінеті. Для нього приносять попільничку і ставлять на стіл. Паліть, шефе.

Ігор Валерьович любить все це робити демонстративно. Демонстративно класти ноги на стіл і дещо інше — на закони та Конституцію. Демонстративно стверджувати, що має три громадянства — і що ви йому зробите? Він так самостверджується.

Нас трішки втомило, що держава стає фоном для самоствердження однієї людини. Нам набридло, що людина, до якої має питання ФБР, заходить у кабінет голови української держави та закурює. Нам набридло, що ми маємо захищати від нього державні банки, набридло терпіти свавілля у авіаперевезеннях, набридло спостерігати брехню на його телеканалах.

Ми просто дуже не любимо демонстративного хамства.

А тому ми хочемо трішечки наказати пана Коломойського. За діло. За три паспорти, про які він демонстративно розповідає у інтерв'ю. Три паспорти — це на два паспорти більше, ніж можна за українськими законами. Це порушення. За це порушення можна втратити громадянство. І ми хочемо, щоб він втратив. Ми хочемо, щоб його було принижено. Ми хочемо, щоб коли ФБР нарешті оголосить його у розшук, то Україна не мала до цього жодного відношення і не вступала через нього у конфлікт із США.

Вирішити питання громадянства — у межах повноважень президента. Так вже сталося, що саме йому має належати крапка у питанні: чи залишиться Коломойський громадянином України, чи ні. Ми, "Демократична Сокира", хочему дати Володимиру Зеленському шанс загадати, що він — президент, а не підставка під попільничку бабусі. Ми не впевнені, що в нас вийде. Але прийти ми мусимо обов'язково.

А окрім акції ми зробимо ще декілька кроків, щоб президент точно зрозумів наш натяк.

Люди! Давайте разом допоможемо Вові забрати бабусин паспорт! Приходьте з нами до Адміністрації — ой, Офісу — президента України у п'ятницю, 20 вересня, о 18:00. Ми гарантуємо, що сумно не буде. А якщо нас буде дофіга — то гарантуємо, що сумно буде комусь іншому.

For the Great Justice!.."

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma