Enigma Enigma

Терешко Тарас

2021-12-09 13:14:14 eye-2 3391   — comment 0

Привіт народ, і живі люди, і віруючі в «посланого Господом» Стахіва!

Останнім часом на просторах Інтернету, принаймні серед частини користувачів соцмереж, набули популярності т.зв. «антивакцинатори», які, на чолі з паном Стахівим розганяють з одного боку, страшилки про «бананофікус», гниття, духовну і фізичну смерть після «вколень», як вони називають вакцинацію, а з іншого – про «лігумінки», а саме – статуси «живих людей», які не підкоряються нікому і нічому в цій державі (прикольно – патрульний зупинив, а ти йому – опа, а ваша поліція ніхто і звати її ніяк, утворена незаконно, повноважень не має, які штрафи?...)

От їздите в транспорті, купляєте продукти, ходите на мітинги, віруєте в Остапа і в то, що він каже, порівнюючи себе з Ісусом. Ну добре. Тільки не забувайте, що Ісус не шукав легких шляхів, ні від чого не відмовлявся і в результаті помер на Хресті за всіх нас, говорячи сучасною мовою, не відступившись від своїх принципів.

А шо Астап, зі своїми развадняками? А Астап, шоб його не з@др@чув@ли поліцаї, начарував собі довідку про те, що хворенький, масочки йому носить не можна. От в транспорті чи ще десь ідете, ви шановні послідовники з своїм вчителем, підходить до вас принциповий поліцай, туди, сюди, ви на нього не вплинули своїми правами, складає протокол. А що Остап? А Остап – чік – довідка. Я «хорий»! Мені можна без маски. Інакше мені триндець. А що віруючі? Правильно – штраф від 17 до 34. Тисяч. Гривень.

Певно, що в суді можливо і відстоїте себе. А «Його» і тягати не будуть.

Звісно, що такого не було, скажете Ви. Та я знаю!!! Але нафіга «Йому» та довідка??????!!!!!!!!!!!!!

Як то кажуть, якщо в першому акті на стіні висить рушниця, то в останньому вона вистрелить!

От цікаво виходить. В СІЗО, де антисанітарія, холодно і, відверто, не так як вдома, Остапу, значить, сидіти можна, а маску, бачите, – носить зась!

Якщо спитаєте до чого тут СІЗО, пояснюю умовно і коротко:

1. Когось, хто має протипокази, закрили.

2. З ним щось сталося (приступ, загострення, смерть, не дай Боже).

3. Доведений причинно-наслідковий зв’язок.

4. В когось відповідального за рішення – горить дупа, як мінімум – злітає з роботи.

 

 

 

Не знаю, шановні, чи хтось звернув увагу та те, що в проповідях пана Остапа і його друзів, не часто, але мелькає фраза «з@дньопривідні». Я, ось, наприклад, звернув на це увагу. До чого це я?

Дивіться на фото нижче, задній план? Бачите, фігуру хлопця? На задньому фоні, в ліжку лежить.

А на передньому плані – колишній муsоr Вітя Серенков, який зараз катається з Остапом, а раніше катався з мером Винник, що на Львівщині , Уваровим. За що з тріском вилетів з роботи, тобто служби в міліції. З одного боку, колишніх, кажуть, не буває і ворон воронові око не виклює. Маю на увазі колишній мент попускає діючих користуючись пастановою про «живонародженого» хоча, він не мент, а муsоr і йому це робити можна, не взападло, так сказать. З іншого – якщо хтось не знає хто такий Уваров – нагадаю: колишній мер Винників. Обраний від кого? Була така партія – Партія регіонів. Чули за таку?

При чому пацанчік, запитаєте. А може Вітя не з@дньопривідний?... Но такий що їх любить...

 

(Саме відеозвернення скину в коментарі)

А ну так, ледь не забув. Володя Явдик, який в Сколе воює за ліс з судами, каже, що він є представником почесної професії – журналіст (як не як, журфак мабуть закінчив, ну, можливо, якісь курси журналістської майстерності… та жартую, звісно), крім цього всього, відомий як друг славного Остапа Стахіва і також противник вакцинації, виявляється, є вакцинований. Так.

ВАКЦИНОВАНИЙ.

Доказувати цього з піною коло рота і рвати собі горлянку не буду.

Скажу так: для себе я в цьому переконався. Це сталося у вересні. «Йад» – «Коронавак», мейд ін Чайна. Так би мовити, мав натхнення і знайшов можливості.

Тому оголошую челендж:

Хто хоче – перевіряйте це для себе, викладайте інформацію в коментарях.

Хто знайшов підтвердження так і пише.

Хто не зміг – так і пише.

Можливості для перевірки – які вам завгодно.

А «істинно віруючих» – попрошу не патякати. Від слова взагалі.

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma