Enigma Enigma

Михайло Макарук

2019-10-30 09:21:57 eye-2 2552   — comment 0

Слідствіє ведуть колобки «3», або ДЗНД СБУ стало оплотом профнепригодних невдах...

Попросили нагадати
Першу частину цієї епічної саги

https://enigma.ua/articles/slidstvo-vedutb-kolobki-abo-yak-novi-oblichchya-v-sbu-abo-zh-komu-nakazano-presuvati-aktivistiv

Та другу

https://enigma.ua/articles/slidstvo-vedutb-kolobki-abo-tolya-stakan-istoriya-odnogo-shatuna

Колись потужний механізм в складі СБУ продовжує пробивати дно не тільки у видимій, основній частині своєї роботи. Всі і досі пам’ятають скандали з черветніковим, венідіктовим і іншими російськими пропагандонами, яким Толік «Стакан» Дублик і його компашка і досі не відкрила заборону в’їзду на тереторіі України. І вони наполегливо продовжують набирати в ряди профнепригодне лайно в свої ряди.

Новий «цінний» суб’єкт цієї структури призначений доволі недавно, але його подвиги говорять самі за себе.

Отож, як каже Роман Сініцин (Roman Sinicyn): «Знайомтесь!»

Лисий (на фото), з реально крутим шампунем проти лупи, в сорочці - Руслан Донченко, заступник начальника Департаменту захисту національної державності.
Куратор лінії «інформаційної безпеки». Ну тобто він безпосередньо відповідає за провали приїзду російських пропагандонів, визначення інформаційних небезпек по цій лінії, а також інформаційних вкидів проти тих, хто не згодний з діями теперішньої влади. На щастя, Донченко Руслан доволі недолугий спеціаліст і робить все «для галочки», і ці вкиди публікуються на нікому не відомих платформах, а колосальні успіхи в цій сфері є тільки в його збоченій уяві та на бумажках для начальства.

Русланчика, як і Романа Матковського, Толіка «Стакана» Дублика було вигнано з ганьбою з СБУ, за профнепригодність зе за попередньої влади. Але ж теорію кучкування невдах в одному місці ніхто не відміняв і його Дублик таки поновив. Ну то великий начальник і професіАнал свого діла)

Все б нічого, як би не два моменти:
1. Оці три недоліка працюють і живуть за наші з вами податки і їх задача - захист національної державності, яку вони сміло провалюють по всім фронтам.

Цитуючи полковника СБУ Матковського, який недавно проводив нараду, яку розпочав словами: «Як казав владимир владимирович путин: буду краток...» .Так вам не здалось, це - слова полковника СБУ на нараді в очі своїм підлеглим в 2019 році.Ром, ти там про присягу не забув чи плешка на голові вже і мозок проїла ?

Так от повернимся до пана Руслана Донченка. Оце чудо , що курує інформаційну безпеку довгий час сиділо на грошах медвечука, в ролі «еГсперта» на сепар-каналах типу «ньюсван». Ні, Вам не здалось і не почулось, людина яка зараз курує інформаційну безпеку ДЗНД СБУ - працював на агітпром росіян в Україні!

Доречі, він активно почав видаляти свої фотки пов’язані з каналами та цією структурою.
Дуже цікавий інший момент, який вони опублікували на сторінках в соц мережі - хлопці активно збирались в гості до Лондона до пані Гонтаревоі. Знаючи дебілізм цих «професіАналів», я не здивувався, бо ці штірліци постійно близькі до провалу.

Це все не було б смішно, як би не страшно. У воюючій країні нас типу мають захищати дятли, які мало того що профнепригодні, так ще і з сепарТБ працювали і кормились від медвечука.

Висновки робіть самі

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma