Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2019-12-13 11:43:47 eye-2 8053   — comment 0

Призначений Зеленським вбивцею Шеремета, судячи з фото - за добу виростив бакенбарди та схуд на 20 кг

Просто подивіться на це фото. Перше - камера нагляду  у ніч вбивства Шеремета, де по ствердженню Авакова, зафіксовано підозрюваного. Друге фото музиканта, волонтера та ветерана Андрія Антоненко наступної доби з його концерту у Києві, якого Зеленський та Аваков призначили вбивцею.

Тобто Антоненко за добу до вбивства важив на 20 кг менше, та був з бакенбардами, потім потовстішав на 20 кг та  виростив бакенбарди та схуд мінімум на 15-20 кілограмів. Так?

І це не кажучи про іншу брехню про призначених мусорами "вбивцями", те що на одному скрін з камер підозрюваний у одягу без принтів, а на другому вже з принтом. Те, що врешті решт "вбивця", який знає про камери у цьому районі тому, що там живе, одягає примітний одяг з принтом!! коли усі знають, що він друкував подібні принти та роздавав друзям та знайомим. Ну і те, що на одному скріні підозрюваний без принту та в одягу одного кольору, а на другому скрині через кілька хвилин вже у одязі другого кольору та з принтом, до того ж ставши помітно більшого росту - це все ні Авакова, ні Зеленського не цікавить.

  

Ну, а що - волонтери,ветерани та бійці ССО України  завжди так роблять, коли йдуть вбивати людей, котрі є їх союзниками у боротьби з російськими окупантами.

І знов ж, це не враховуючи  "мєлочи"  таки як - служба Яни Дугарь у госпіталі у АТО з 3 червня по 26 вересня (вбивство Шеремета 20 червня). Далі - експертам, для підтвердження особи Яни Дугарь на камері спостереження, дали дві фотографії. Одна фотографія - розкадровка відео з камери, друга - зроблена оперативниками. Але виявилося, що в той час коли була зроблена друга фотографія, Яна Дугарь була за кордоном (позначки в закордонному паспорті). Тобто, аваковський мегапрофессіонали зробили фотографію взагалі іншої людини.

Те, що Юлія Кузьменко була вдома з дитиною у ту ніч, готуючись до робочої зміни:

А хто в нас забезпечує "справедливий" та "неупереджений" суд над ветеранами та волонтерами? Ти ба - дуже відомий суддя Вовк Печерського суду. Сере чисельних "рєшалов" цього  чорта - блокування десятків сайтів на абсолютно незаконній підставі, у тому числі Enigma.ua Дегрик та Шевцов продовжують війну проти ЗМІ  Звернення до Генерального прокурора України через блокування блог-платформи Enigma.ua  Ну ось теперь українці можуть спати спокійно - "правосуддя" у надійних руках!

Тобто те, що Антоненко ніяким чином непричетний до цієї події, що очевидно якщо просто  подивитись на ці фото. І єдина провина Антоненко, Дугарь,Кузьміної те - що вони ветерани та волонтери. Тобто представники тих, хто згідно опитуванням - має рейтинг довіри  вищим,ніж у коміка. І коміку треба рейтинг негайно підіймати, і Аваков запропонував цю "многоходовочку". Але, ми знаємо рівен професіоналізму мусорів Януковича, яких  зберіг Аваков для свого використання. Тому і бачимо, як просто ці наскрізь брехливі звинувачення розповзаються, якщо на них подивитись уважніше...

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma