Enigma Enigma

dvornik_patriot

2019-10-23 05:57:03 eye-2 66   — comment 8

про АСД-2ф (далі)

Продовження пісту ,затятого садо-мазо. Отже - п'ять днів я пив ту гидоту. Два дні перерви. Чи три... чи взагалі...

Щось не подобається "мне здешній рєжім" ,тобто - самого себе знущати. Та - хто не бачив Пекла-Раю не побачить(я сказав). 

На сьогодні вийшов на ,доволі прийнятну формулу вживання препарату АДС. Після декількох варіантів спроб-від простого пиття ,як ми звикли пити самогон,з запиттям водою, я винайшов більш людяний але не менш дикий спосіб - як випити і не зригнути. Хоча,дивна річ,на ригачку і не тягне. Бо вона затьмарується жахом ,що лізе тобі в носа ,зсередини ,у вигляді сморіду.

Спосіб такий. "І кто всьо ето відел,в душе роділся крік..." Бо людям його краще не бачити,щось схоже на пологи ротом.

Беру шматок цибулини( о пів на сьому ранку! ) , жую , трихи видихаю ротом,глибоко, залпом випиваю-запиваючи ,гидотою,цибулю. Гидота вже стоїть на столі під витяжкою ,розведена в пропорції початківця - аматора ; 0,5 см кубічних(один мілліграммм) - шпріцом у горілчатий стаканчик(80 грамовий) .

Далі- ковтнувши гидоту з цибулею - випиваю грамів - 200 теплої мінеральної води (тепла бо зранку холодне ще гірше) і , як навіженний всмоктую повітря носом на всю глибину легень. Далі - гучно видихаю ротом ,через затиснуті губи. Так повторюю поки не сп'янію від перенасищення киснем- хвилину десь. 

За час гучного вдихання-видихання - вода - випита з гидотою та цибулею - проходить через шлунок і ви відчуєте звичне спрацювання шлунково- кишкового соленоїду,в простонародії - жом,свінктер,клапан тощо. 

З відкриттям жому - вам в шлунов поступить кишкове повітря - яке намагатиметься вирватися назовні. і тут головне не пропустити момент - не випустити його через ніс. Бо все зіпсуєте! Запах гидоти - через ніс ,нагадає вам всі круги Пекла.

Таких повітряних бульб може бути дві - три. Випускаємо їх через рот - намагаючись носом тільки працювати - на всас - на всю глибину легень,з інтенсивністю і подих в секунду.

Далі біжимо,затамувавши подих(це важливо) у душову та набираємо в рот трохи зубної пасти ,жуємо її та полощимо рот,зуби , горло. Вихаркуємо всі залишки з горла ,намагаючись не вдихати носом. Перед тим можна сковтнути глоток води з зубною пастою ( легкий подих!) . Все. (можна оправиться і перєкуріть) . Їсти можна через пів години. 

За такою процедурою - наслідків гидоти майже не відчувається. Важливо переклучати увагу на якісь справи щоб не фокусуватись на споминах запаху гидоти,бо воно може переслідувати увесь день. Пам'ять - злопам'ятна.

Тепер питання. А - нахіба воно мені потрібно??? Сам не знаю. Поки що - з цікавості. Трохи від надії. Та більше від болячок.

Бо тут важливо мати стимул,який може бути у вигляді сильних болей чи проблем-коли гидота врівноважується стражданнями.

Моя тітка пила очищений керосин,коли лежала присмерті,щоб відволіктися від наближаючої смерті. В неї був неоперабельний рак. 

Трохи кібернетики. Як не дивно ,але , кібернетика може допомогти - відчучи себе не няшною людиною,яка потребує жалю та любові - оточуючих. А - механізмом. Кіборгом. Так,це жахливо - переводити себе в категорію неодуховленого матеріалу чи механізму. Але - не себе а тіло. 

Сам ти це - душа та розум,що страждає від болю та розуміння що ти неповноцінний чи жалюгідний. А тіло це - механізм,хоча і інтегрований -сенсорами ,тобі в Душу.

Саме такий підхід використовували усі вчені ,досліджуючи своє тіло та ставлячи на ньому експерименти. Різні прививки та операції,з описом відчуття,зсередини процесу, надали авторам експериментів ,потрібну людству інформацію.

Вчений ,як би - відокремлював свій розум від тіла та описував відчуття на папері. 

Такий підхід робить людину сильнішою тим що вона стає незалежнішою від тіла,яке вмирає. Є декілька прикладів,свого досвіду. 

Людина стає неначе господар свого тіла - кіборга чи автомобіля. Розумом сприймає - що треба робити з собою. Можливо - щось замінити чи відтяти,якщо заважає. Зробити капітальний ремонт, апгрейд тощо. Можливо - перепрошити мізки, наростити пам'ято тощо.

Ось-наприклад,гидота. Щоб її пити - треба змінитися. Тобто - набути нових звичок. А це і є - перепрограмування свідомості. Як це виглядає.

ДО того,ви мали одні звички та відчуття а,вже - після - перепрограммування - будете мати інші. Тобто ви поміняєте себе якісно,в ту чи іншу сторону, але зробите це свідомо чи -навпаки-не свідомо,за допомогою лікарів,обставин тощо, але - змінитеся.

Ці зміни ,завжди, проходять боляче. Бо звичка вкорінюється нам в свідомість та має матеріальну форму. Ось наприклад- відрізати палець. Можна З наркозом а можна - БЕЗ. В обох випадках би будете звикати до нового стану - моральними стражданнями, фантомними відчуттями тощо,бо звичка живе довго.

Але моральні страждання не менш страшні від фізичних,коли ти не можеш змиритися з втратою,неповноцінністю тощо.

Тому - розуміння того що ти це не тіло а Душа ,а - тіло це твій носій чи корабель,який потерпів певних змін, може вилікувати хвору Душу тим що - пояснить їй суть справи.

Наприклад ви це автомобіль. Їх є безліч. Різні форми, кольори, ТТХ тощо. Одного разу мене (автомобіль) вдарили. Не сильно. Але сам факт того що в мене вдараний автомобіль,не давав мені заснути усю ніч. Моральні страждання.

Перебороти це можна часом та розумом. Допомогає горілка тощою Яка слугує - програмою відладчиком усіх систем організму. В першу чергу - Душі. Тобто не Душі ,в сакральному сенсі, а душі ,як - програмне середовище.

Тепер про - саме перепрограмування - програмного середовища,тобто - Душі. Декілька слів.

Наприклад ви вже привчили відчувати себе розумною людиною ,яка ,майже володіє собою. Майже бо - ніколи ми собою не володіємо. Перевірити просто.

Тобто ви це - розум а не тіло чи ,навіть душа. В першу чергу. Бо тіло має свої програми ,автоматичні. Розмноження, харчування ,виживання тощо. Воно завжди щось хоче, - жере ,пердить ,сере , залицяється до жінок(чоловіків), бреше, вигадує, лінується, тобто - викручується як може,згідно з поставленими на нього задачами - нести вас по світу - як розумну істоту - всередині тіла. 

Ваша задача - не гнобити,берегти та керувати своїм тілом. Розумом. 

Тіло може бути слабким чи хворим,кривим чи красивим, горбатим чи неукомплектованим. Але ,все вирішує - РОЗУМ.

Є такий вислів. Російською. - "Нет ума,считай - калека". Дуже влучний.

Бо саме розум характеризує ступінь твої повноцінності. 

Але ми,люди, на 73% змонтовані з тіла. Без розумі. Три чверті тіла - суспільства це - машини. Чверть це - тимчасово розумні люди. Тимчасово бо - розум може теж змінюватись кількісно,відносно різних обставин.  Він - величина не постійна та відносна. 

Розумна людина завжди творить чудеса розуму та жахи дурості. Завжди. Бо суспільство та життя на стільки складне що нікому не вдається бути компетентними стовідсотково. Але нас рятує - тіло. Яке бреше та викручується,як може. На півсвідомості. Та розуміння інших.

Закінчуючи. Світ весь час змінюється, змінюється і програмне середовище, змінюється стан та відчуття. Головні проблеми виникають при неможливості пристосування до перемінного середовища.

Старіння тіла потребує зміни відношення до нього та корекції задач та програм. Зміна суспільства -змушує нас весь час корегувати свої звички. А це нам вдається хуже усього.

Бо все живе має певні інерційні ,часові, та розумові залежності. Інакше і бути не може. Люба зміна потребує часу, волі та обставин. З волею біда. Її нема нівкого. Ми всі живемо старими програмами дій,що писалися в нас тисячоліттями.

І це головне. Змінити себе,суспільство, світ ,майже не можливо. Світ та ми змінюємось ,в основному , від інших програм дій. Написаних для виживання.

Тому апрейд цих програм можливий тільки при розумінні усьої картини що відбувається та волі до змін.

Але коли є воля ,часто , нема розуміння чи технології.

Моя технологія змін(перепрограмування себе) має простий вигляд та описана не раз. Це - поступовість та послідовність.

Цією формулою ви можете відслідкувати усі зміни в суспільстві та в собі(чи людях) та самим відкорегувати все що завгодно.

Наприклад - алкоголізм, виникнення питання геїв, зміна власної поведінки тощо, як прослідковується так і корегується ,за формулою - поступовності.

Що я маю на увазі. Наприклад - гидота що я вживаю. Я можу навчити ,себе, її вживати ,навіть не запиваючи. Якщо поступово та наполегливо, себе , змушувати це робити. Використовуючи різні пом'якшувальні та відволікаючі елементи програмування. Питання - навіщо. 

Навіщо змінювати форму,заради суті, коли суть невідома. Потрібно багато часу та певних результатів дослідження,спостерігання тощо,щоб впевнитися в корисності цих дій. Тому багато чого ми не робимо не тому що не можемо а тому що не знаємо - навіщо воно нам потрібно та яка цьому є ціна.

Так само і зміна суспільства. Ми жили - при комуністах, живемо при Незалежності, будемо жити - не відомо - при чому, можливо - геїв всія України,чи - Зебілізації , але суть того не змінна. Люди не міняються суттєво. В усі віки людина була і буде сама собою. Десь як наше суспільство- 75х25. Гадаю це формула усього людства. 

75 % шлунку ,залежні від 25 % мозку і - навпаки. І нічого тут невдієш. Так само людство та людина окремо, розуміє але не може. А робить те що змушена. Жерти та розмножуватись. Бо це головна програма ,написана - нам , не нами, невідомо ким та коли.

Ось на такі песимістичній ноті я і закінчу. Правду сказали - "Познанія умножают скорбь". Вибачте що російською. 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma