Потрібно відбалансувати цілі? Ну звісно, давайте їх відбалансуємо.
По-перше, очевидно, треба записати початковий стан, з чого починали. З української перемоги розпочинали (це щоб не забути, з нагоди).
Перший пас балансування: у Путіна-Хло намічаються "вибори". Це звичайно його проблеми але для "виборів" (якщо я забуду ставити лапки то це ненавмисно) йому потрібно:
1) Період відносного спокою; тa
2) Bидимість перемоги, хоча б мінімальної.
А давайте дамо йому обидва, наприклад, запропонувавши "припинення вогню"? Це ж буде якийсь чудовий баланс!
Далі, Хло проводить свої вибори, водночас продовжуючи клепати тa накопичувати всяке залізо (Newsweek: запаси артилерії РФ майже вичерпані) і пилососити орків які вже не горять катастрофічним темпом на лініях.
Водночас в України зв'язані руки припиненням (як ми це вже спостерігали - гадати нічого не треба), а допомога союзників знизилася до мімімуму. По-перше, щоб не порушити випадково делікатний баланс "переговорів", ну а головнe якщо Україні не потрібна її незалежність, то кому ж вона потрібна більше, де ж знайти таких безкорисливих ідеалістів у реаліях дня? Очевидно.
Балансування цілей продовжується.
Нарешті, успішно завершивши свої вибори тa отримавши мандат абсолютно-тоталітарного необмеженого правління, Воно раптом згадує про поставлені цілі повного асвабадження "нових територій" тa оголошує загальну мобілізацію.
А що, хіба не можна Йому? Підписані домовленості не дадуть, може?
В Україні, що розслабилася за кілька місяців спокою настає апатія, а союзники шість місяців будуть думати чи потрібно відновлювати допомогу та ще шість - утрясати технічні деталі. І знову, гадати нічого не треба.
Запитання: що залишилося від України за цей рік? Це від початкового стану, якщо пам'ятати.
Як пройшло балансування? Цілей досягнуто?
Великі балансіатори скажуть що-небудь мудре та вмиють руки, це їхня звичайна регулярна гігієнічна процедура. А кому підеш плакатися ти, хто скаржився на труднощі війни сидячи в теплому тиловому кафе та лайкав нові стари стратегії? Цілком можливо що твоя історія вичерпала межу спроб на наївні безладні помилки. Подумай зараз про можливі і цілком реальні результати таких балансувань. У природі, у самого Всевишнього не буде таких сил щоби повернути все назад.
Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma