Enigma Enigma

Олена Добровольська

2019-10-24 07:35:34 eye-2 2981   — comment 0

Про буйки і закони фізики

На сайті ДБР написано:
"Державне бюро розслідувань – новий правоохоронний орган, на створення якого Україна чекала понад 20 років. Зі стартом роботи функції досудового розслідування переходять від прокуратури до ДБР, а за прокуратурою залишається функція нагляду. Це є стандартом об’єктивного та неупередженого розслідування" (с)

Останніми роками народили стільки тих сутностей з модними абревіатурами - НАБУ, САП, ВАС, ДБР. Звучить як назва серіалу. Ну наприклад "CSI - місце злочину Україна".
Так ось, судячи з постійних новин, ті пафосні гасла з сайту ДБР звучать якось по-злому смішно. Тому що Портнов і тому що Труба. Але є там в цьому болоті і жаби трохи дрібніші, тим не менш з характерним бек граундом.
Не так давно на Цензорі вийшла стаття про обвал платежів на митниці.
"... недонадходження в бюджет згідно з планом, за офіційними даними, становить за січень-вересень 2019 року 30 мільярдів гривень. За неофіційними даними, якщо не брати до уваги податки, які в нас найбільшими компаніями традиційно виплачуються "наперед", реальний провал плану прибутків становить мінус 52 мільярди" (с)

Найбільші обсяги імпорту йдуть в Одесі, як і найбільші обсяги невідповідного декларування та несплати митних зборів.
Серед інших "кришувальників" жирних схем названо ДБР, а саме - на той момент радника Труби Олександра Моргуна (щоправда, буквально напередодні Моргуна було звільнено з позиції радника за згодою сторін і з виплатою компенсації, мовляв іди за обрій, поки НАБУ дрімає. Практично як в старому афоризмі - з гестапо за жорстокість вигнали).

Гуглимо прізвище. І що нам каже Гугл? А він каже нам, що навесні 2016 року у цього пана вже були проблеми з громадськістю в Одесі, оскільки він мав підпадати під люстрацію (ту саму, яку зараз так прагне скасувати нова зелена команда).
Шкода що тоді все обмежилось фотками на смітниках, так і не довершили справу, впевнена, що зараз багато хто про це шкодує, але толерантність дуже дорога річ, як граблі з сокирою.
Активісти протестували проти призначення Моргуна заступником тодішньої очільниці одеської митниці Юлії Марушевської. І от тепер пташка Насірова знову вспливає, як буйок.

Так, любі друзі, це була історія про гівняний буйок і закони фізики, але точно не про очищення влади. Хоча і не виключаю, що невдовзі ми таки ще побачимо і цього фігуранта, і інших в тих омріяних смітниках. Бо життя мінливе.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma