«Із 11 січня 2024 року набувають чинності нові норми щодо маркування пачок тютюнових виробів - відтепер медичні попередження про шкоду куріння займатимуть 65% площі пачки цигарок, що посилить ефект антитютюнових обмежень. Про це поінформувала пресслужба МОЗ, передає Укрінформ.»
Отже, для «посилення антитютюнових обмежень» на пачки з цигарками наносять зображення гидотних гнилих зубів, гнилих ніг та легень. На думку великих маркетологів від МОЗ України ці малюнки мають викликати відразу в курців і вони повинні дружно кинути курити. Але що саме вийшло насправді?
Насправді виникла відраза не до цигарок, а до глобальних організацій на кшталт ВОЗ, «Червоний хрест» та екологів-глобалістів, які доять бюджети довірливих країн і жирують на них без користі для людства. Вірніше, відраза до перелічених організацій не виникла, а посилилась, бо виникла після 24.02.22.
А ось після введення норм маркування тютюнових пачок виникла відраза до МОЗ України, яке бездумно копіює дурниці від різних підозрілих елементів. А ось те, що відбувається під носом і на кожному кроці, МОЗ чомусь затято не помічає.
Так, я про екологію.
Здоров’я громадян України – конституційна норма. Звідси, екологія, чистота довколишнього середовища, – пункт номер один у будь-яких програмах МОЗ. І цей пункт був записаний ще легендарним Мішелем Нострадамусом, який успішно боровся з чумою.
Ні, каналізація та сміттєзвалища, то вже не проблеми екологів, а проблеми криміналістів. Поки не з’явиться відповідна стаття у Кримінальному Кодексі України, то ця проблема не зникне.
Я про іншу проблему, про ще більш загрозливу проблему для України.
Ви звернули увагу на покашлювання, яке сьогодні чути ледь не на кожному кроці? Особливо цим страждають діти…
А тепер поміркуємо над такими простими та очевидними речами, які ми спостерігаємо практично на кожному кроці. По пунктах.
1) Про гниття.
Амоніфіку́ючі мікрооргані́зми, бактерії гниття — група різних за систематичним положенням мікроорганізмів, що здійснюють процес амоніфікації — розкладання органічних нітрогеновмісних (азотистих) речовин із виділенням амоніаку (аміаку). Беруть участь у кругообігу азоту (Нітрогену) у природі й живленні рослин. https://vue.gov.ua/%D0%90%D0%BC%D0%BE%D0%BD%D1%96%D1%84%D1%96%D0%BA%D1%83%D1%8E%D1%87%D1%96_%D0%BC%D1%96%D0%BA%D1%80%D0%BE%D0%BE%D1%80%D0%B3%D0%B0%D0%BD%D1%96%D0%B7%D0%BC%D0%B8
Процес гниття, за цією тезою, не викликає жодних реакцій, крім закладених: «Беруть участь у кругообігу азоту (Нітрогену) у природі й живленні рослин». Звідси пересічна людина робить простий висновок, що процес гниття зовсім не шкідливий для організму людини, а навпаки, є живильним середовищем для рослин…
Судова медицина де-що по іншому розглядає таке явище, як гниття. І виділяє з кластеру мікроорганізмів, які і є бактеріями гниття, патогенні мікроби, які, потрапивши в організм живої людини, за певних умов є активними збудниками не тільки легеневих хвороб, але й, адаптувавшись до організму, можуть розповсюджуватися вже інфекційним захворюванням у суспільстві. (Є.М. Білецький та Г.А. Білецька «Судова медицина та судова психіатрія»)
Процес гниття ще називають "неповним згорянням". А що таке "горіння"? Горіння – це "екзотермічна реакція окислення речовин" в процесі якої виділяється вуглекислий газ СО…
Тобто, в процесі гниття кисень переробляється на вуглекислий газ. Плюс аміак… Тепер пригадаємо, чим саме заклопотані екологи-глобалісти? Правильно! Екологією…
В часи пріснопам’ятного СССР підрахували, що на забезпечення життя лісового масиву вночі, коли фотосинтез відсутній, і на процес гниття старих за віком і повалених стихією дерев задіяно практично стільки ж кисню, скільки ліс виробляє за день, за допомогою фотосинтезу.
Саме тому й проводилися санітарні чистки лісу. Вирубувались і випилювались старі та хворі і трухляві дерева на дрова, а гілля обов’язково спалювалося. Гілля обов’язково спалювалося…
І «совки» помітили, що їстівні гриби більше та охочіше ростуть в чистих лісах, а не захаращених. Бо для їстівних грибів досить опалого листя, хвої, трави і моху…
2) Про гриби та плісняву.
Тут мова не про їстівні гриби, а про гриби-мікроорганізми, які приймають активну участь у процесі гниття (ще раз – у процесі гниття!). Більше того, грибкові мікроорганізми навіть провокують процес гниття у пошкоджених плодах – це найбільш відома сіра гниль.
Про безстатеве розмноження грибкових організмів спорами написано багато. І про шкоду для рослин та здоров’я людини від цих само спор також. http://www.tsatu.edu.ua/rosl/wp-content/uploads/sites/20/lekcija-4.hryby-%E2%80%94-zbudnyky-hvorob-roslyn.pdf
Пліснява – це також гриби, але мікроскопічні. Про цей продукт біосфери планети також написано багато, а в нашій темі можна відзначити одне – пліснява є також продуктом гниття.
Гниття біологічних систем: сад, паркова зона, ліс. Звідти мікроскопічні спори переносяться вітром і потрапляють у наші будинки та в легені… Наші легені.
3) «Відьмина мітла».
Цей пункт у нас буде як висновок з усього сказаного.
На сьогодні в інформаційному просторі не спостерігається однозначної відповіді про «відьмину мітлу», це хвороба чи мутація дерева. А тим часом «відьмина мітла» поширюється по Україні і не спостерігається ніякої реакції. Отож за основу візьмемо академічне спостереження.
«Спостереження показують, що враження верби «відьминими мітлами» на Україні носить масовий епідемічний характер»
https://microbiolj.org.ua/ua/archiv/2019-tom-81/4-jul-aug-tom-81/2019-81-4-10
Зрештою, ніякої реакції не спостерігається взагалі що-до екології. Можливо, десь у кабінетах і пишуться якісь плани, а потім пишуться звіти про виконання цих планів. А «відьмина «мітла», тим часом, спокійнісінько поширюється просторами України. Разом із спорами грибка та мікроорганізмами із кластеру бактерій гниття. Разом із кашлюком…
Якось зайшла розмова з волинянином про гриби (їстівні, звичайно), про затишок лісу…
Ліс викликав у волинянина однозначну реакцію: «Ти знаєш, за совєтів було дуже просто з дровами. Поїхав у лісництво, заплатив за десяток складометрів і поїхав до лісу вже про свої дрова. І спокійно собі зимуєш. А зараз… Знаєш, у нас перед лісом, на вигоні сосновий молодняк почав рости. Чималий такий виріс. Так цей молодняк перед війною бульдозерами вигребли і згорнули на величезні купи. Сказали, що там пшеницю будуть сіяти за сучасними технологіями… Щось таки сіяли, але нічого не виросло. Бо що на піску, крім сосни, рости буде? …А я ото пішов у сільраду запитати, чи можна вирваний молодняк на дрова зібрати… Знаєш, вислухав купу всякої-всячини, але так і не зрозумів, чому я став "ворогом українського народу"… Капець… А молоді сосонки так і гниють у тих купах… А лісу скільки бурями поваленого гниє? І спробуй витягнути на дрова – біди не обберешся!»…
Я слухав мовчки і згадував сухостої, старі величезні дерева понад дорогами, на вулицях міст і містечок… Згадав і закиданий гнилими стовбурами та обрізаним гіллям ліс в курортній зоні України…
Десь "там" із гілок та кори дерев роблять брикети для котелень і, заодно, вичищають сади, парки та ліси від трухлявини та гнилі. Десь "там" чистять русла своїх річок, аби прісна вода не перетворювалася в гумус. А добутий мул продають як добриво. Десь "там"… Нам ніколи. Ми "боремося" за справедливість, за екологію. За все і проти всього…
Ми клепаємо закони та норми про маркування тютюнових виробів.
«Відьмина мітла» поволі просувається Україною… Разом із кашлюком…
Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma