Enigma Enigma

dvornik_patriot

2019-10-15 08:12:19 eye-2 32   — comment 8

про ето. Будапешт 2.0

Як альтернатива мінську.    (копія) Не можна вічно бути вагітним. Все змінюється. Треба креатив. До санкцій,як і до інших негараздів,рано чи пізно, росія звикне. Вже звикла. ба -більше,росіяни,почуваючи себе зобіженими ,умовним Заходом, ще більше згуртуються в туберкулому - кремля. Тому санкції,морально,не працюють. А їхня влада собі ще накраде,благо нарід терпить. Тому.

Тому треба змінювати тактику. Та диктувати її Заходу,підписантам Будапешту. Бо інакше ,всі ці організації,на кшталт ООН, - фількіні грамоти. Треба відповідати. Не один я вважаю що Мінськ себе вже відпрацював та пора спитати підписантів будапешту - Шо далі? І це не наше питання.

Це питання тих підписантів,в тому числі і росії. Головна моя теза - Будапешт - 2.0 має відтворити статус кво та ,по новому, поставити питання безпеки України. З новими міжна родними договорами тощо. Головні ,які,повинні торкатись - переозброєння України та повний міжнародний контроль з усіх боків. Війна не відміняється. вона заморожується. Та оголосшується відкритою. Агресор - росія.

Всі данні на це є. Ними треба ткнути в морду - імпотенту - Заходу. Якщо сліпий. Який не має відкуплюватись санкціями ,які ,ще й бажають самі зняти, а заплатити,в повній мірі , Україні, за знищений ядерний потенціал(четвертий у світі) . Тому хай підіймають задниці та чешуть свої яйця. І -нічого їм підігрувати , з їхніми геями тощо. Хай йдуть в сраку зі своїми свободами. Путіна лібералізмом не здолати. Україна має стати вовком в овечій шкірі. Для всіх.

Добавлю дещось.

Порох на вкид Гордона ,про відрізання Донбасу , в студії Шустера, знітився та замахав головою. 

Видно що він знає як важко просувати питання війни на Заході. Особливо тоді,коли твої бізнеси йдуть через західні офшори а рахунки світяться скрізь. Це ахілесова п'ята нашіх та і російських олігархів,які мають над нами владу.

Тому вони проти Заходу не підуть. Будуть робити все що скажуть. Але ,Госдеп , сам висував Зелю ,щоб скинути Пороха,як не слабкого політика. Зеля їм куди цікавіщий. Зеля ,як і путін ,є маріонетками Заходу. 
Різниця тільки в тім що путін не гнучкий , як і Порох, а Зеля гнучкіший. Тому нас будуть припасовувати до росії вигідним боком - кремлю, щоб закрити тему окупації.

Пора грати в свою гру. Україні потрібен лідер,який не пов'язаний грішми. Як би Порої, врешті решт, зрозумів що - двум богам служити не можливо,тобто - не можна служити країні та момоні ,одночасно, і ,нарешті, обравби щось одне, бажано - політику, то народ та світ побачив би в ньому не баригу , з задатками політика та дипломата , а дійсно патріота України.

І зрозумів би що в Світі є ще ,крім путіна, одна заноза, з якою теж , треба рахуватися. Тільки тоді можливий Будапешт 2.0 та повне перезавантаження міжнародних відносин.

До речі ,Захуд це буде вітати,бо йому кремлівська загроза куди страшніща - українських претензій. Але ,бачачи наші кастратні потуги - недополітиків та псевдопатріотів, Захід, змушений йти на поступки кремлю та засовувати Україну ,на лаву запасних.

Та ця наша стратегія, прохачів, погана тим що нас,рано чи пізно, розміняють,ще раз. Дрібним оптом.