Enigma Enigma

dvornik_patriot

2019-10-15 08:12:19 eye-2 32   — comment 8

про ето. Будапешт 2.0

Як альтернатива мінську.    (копія) Не можна вічно бути вагітним. Все змінюється. Треба креатив. До санкцій,як і до інших негараздів,рано чи пізно, росія звикне. Вже звикла. ба -більше,росіяни,почуваючи себе зобіженими ,умовним Заходом, ще більше згуртуються в туберкулому - кремля. Тому санкції,морально,не працюють. А їхня влада собі ще накраде,благо нарід терпить. Тому.

Тому треба змінювати тактику. Та диктувати її Заходу,підписантам Будапешту. Бо інакше ,всі ці організації,на кшталт ООН, - фількіні грамоти. Треба відповідати. Не один я вважаю що Мінськ себе вже відпрацював та пора спитати підписантів будапешту - Шо далі? І це не наше питання.

Це питання тих підписантів,в тому числі і росії. Головна моя теза - Будапешт - 2.0 має відтворити статус кво та ,по новому, поставити питання безпеки України. З новими міжна родними договорами тощо. Головні ,які,повинні торкатись - переозброєння України та повний міжнародний контроль з усіх боків. Війна не відміняється. вона заморожується. Та оголосшується відкритою. Агресор - росія.

Всі данні на це є. Ними треба ткнути в морду - імпотенту - Заходу. Якщо сліпий. Який не має відкуплюватись санкціями ,які ,ще й бажають самі зняти, а заплатити,в повній мірі , Україні, за знищений ядерний потенціал(четвертий у світі) . Тому хай підіймають задниці та чешуть свої яйця. І -нічого їм підігрувати , з їхніми геями тощо. Хай йдуть в сраку зі своїми свободами. Путіна лібералізмом не здолати. Україна має стати вовком в овечій шкірі. Для всіх.

Добавлю дещось.

Порох на вкид Гордона ,про відрізання Донбасу , в студії Шустера, знітився та замахав головою. 

Видно що він знає як важко просувати питання війни на Заході. Особливо тоді,коли твої бізнеси йдуть через західні офшори а рахунки світяться скрізь. Це ахілесова п'ята нашіх та і російських олігархів,які мають над нами владу.

Тому вони проти Заходу не підуть. Будуть робити все що скажуть. Але ,Госдеп , сам висував Зелю ,щоб скинути Пороха,як не слабкого політика. Зеля їм куди цікавіщий. Зеля ,як і путін ,є маріонетками Заходу. 
Різниця тільки в тім що путін не гнучкий , як і Порох, а Зеля гнучкіший. Тому нас будуть припасовувати до росії вигідним боком - кремлю, щоб закрити тему окупації.

Пора грати в свою гру. Україні потрібен лідер,який не пов'язаний грішми. Як би Порої, врешті решт, зрозумів що - двум богам служити не можливо,тобто - не можна служити країні та момоні ,одночасно, і ,нарешті, обравби щось одне, бажано - політику, то народ та світ побачив би в ньому не баригу , з задатками політика та дипломата , а дійсно патріота України.

І зрозумів би що в Світі є ще ,крім путіна, одна заноза, з якою теж , треба рахуватися. Тільки тоді можливий Будапешт 2.0 та повне перезавантаження міжнародних відносин.

До речі ,Захуд це буде вітати,бо йому кремлівська загроза куди страшніща - українських претензій. Але ,бачачи наші кастратні потуги - недополітиків та псевдопатріотів, Захід, змушений йти на поступки кремлю та засовувати Україну ,на лаву запасних.

Та ця наша стратегія, прохачів, погана тим що нас,рано чи пізно, розміняють,ще раз. Дрібним оптом. 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma