Enigma Enigma

Богдан

2024-08-13 15:57:20 eye-2 3980   — comment 0

Про «Курський прорив»

 

DeepState («Глибинна держава» – Вікіпедія) опублікувала досить таки цікаву мапу, на якій позначено всі землі, які з 1939 року росія силою відторгала (окупувала) від своїх сусідів.

 https://deepstatemap.live/#9/51.3589191/36.2274170

Зазвичай DeepState дуже обережна із подібним. На DeepStatеМАР за 13.08.24 навіть Суджа не позначена, як населений пункт, який контролюють ЗСУ. На відміну від https://liveuamap.com/uk .

Звідси й виникає питання…

01 серпня 2024 року виповнилося 49 років з дня підписання Гельсінської угоди, яка має повну назву «Заключний акт Наради з питань безпеки та співробітництва в Європі»

https://niss.gov.ua/news/komentari-ekspertiv/helsinskyy-akt-47-rokiv-po-tomu

Сорок дев’ять років тому Гельсінська угода, за якою кордони всіх держав Європи вважалися непорушними і не підлягали перегляду за будь-яких умов, розглядалася світовим співтовариством, як важливий крок до забезпечення стійкого миру на Європейській арені. Бо ще диміли рани, нанесені Другою світовою війною.

Однак досить таки несподіваний розвал СССР, а за ним і розвал Югославії, поставив перед Європейською спільнотою питання про цілісність державних кордонів на території Європи у нових умовах…

Російська федерація оголосила себе правонаступницею СССР і світове співтовариство, зважаючи на потужні природні ресурси, а особливо на величезні запаси нафти і газу, швидко з цим погодилося.

Так, російська федерація демонструвала на той час свою прихильність до демократичних принципів у побудові нової держави. І саме завдяки "прихильності до демократії" та величезним природнім ресурсам, і особливо запасам нафти та газу, G7 було перетворено на G8.

Величезний потік нафти і газу в Європу і зворотний потік європейських товарів до практично порожнього російського ринку, сприяв неабиякому піднесенню економіки "золотого мільярда". І задоволені прибутками західні політики та бізнесмени вже розглядали росію як абсолютно "свою" державу.

Росія, використовуючи прихильність і шалені доларові прибутки, почала швидкими темпами реформувати свою армію і накачувати своїх громадян ілюзією всемогутності.

Європейці аж ніяк не реагували на движняк в росії, бо були заклопотані гучним розвалом Югославії. Цим і скористалася росія у 2008 році, коли спровокувала війну з Грузією…

Ця війна була швидкоплинною і не викликала у G8 нічого більш рішучого крім "глибокого занепокоєння". Однак за цим "глибоким занепокоєнням" стоять не тільки бізнес-інтереси "золотого мільярду". З-під сукна на всіх столах тогочасних переговорів виглядав краєчок …Гельсінської угоди. А за Гельсінською угодою кордони держав Європи, які сформувалися після континентального поділу земель за результатами Другої світової війни, є непорушними…

Тобто, росія через ООН, як правонаступниця СССР, пред’явила світовому товариству свої права на… всі держави, які утворилися після розвалу СССР. На Україну також. Звідси і ультиматуми та погрози у 2021 році…

Але!

В "пилу барьби" російський істеблішмент якось пропустив повз свою увагу досить цікавий факт: Україна є СПІВЗАСНОВНИЦЕЮ ООН. І починаючи із 1945 року була представлена в ООН як абсолютно незалежна від будь-кого Українська Радянська Соціалістична Республіка https://ukraineun.org/ukraine-and-un/. А після легендарного Референдуму, який ООН, між іншим, юридично ніяк не міг не визнати, виступала на міжнародній арені вже просто як Україна…

Анексія Криму через фіговий "референдум" (саме цей факт допоміг росії анексувати Крим) та гібридна війна на Донбасі, де "росії не було", сприймалися європейським співтовариством крізь пальці ще й через невиразну політику тогочасного українського владного істеблішменту, який на кожному кроці демонстрував готовність до переговорів за будь-яких умов. Така поступливість українського істеблішменту трактувалася європейцями і росіянами однозначно…

Зрештою, повернення на світову арену новоявленого СССР не сприймалося європейськими бізнесовими структурами і частиною європейських та американських політиків, як явище світового колапсу. Тут, за бажанням, можна було посилатися на невблаганні закони еволюції за концепцією Дарвіна…

Звідси й реакція на війну 24.02.22. …А після невдалого контрнаступу ЗСУ у 2023 році світовий політикум взагалі завис у невизначеності…

Курський прорив став своєрідним колапсом хвильової функції Шредінгера! Невизначеність зникла. І з’явилась дуже цікава мапа DeepStatеМАР, на якій позначено всі окуповані росією території, починаючи з 1939 року…

Як реагує сама росія на Курський прорив?

Всі рухи росіян добре пояснює Катерина Шульман – "чекати, поки саме не розсмокчеться"

https://www.youtube.com/watch?v=vmYs5kTE4dw

Заодно будуть "кинуті у вирішальний бій" всі російські консерви

https://www.youtube.com/watch?v=dMmdQpUlLl4 .

Але! В історії «Курський прорив» назавжди залишиться своєрідним символом руйнування ілюзій під натиском об’єктивної реальності.

І саме тому надміру обережна DeepState опублікувала свої дуже цікаві мапи з окупованими росією територіями…

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma