Enigma Enigma

Володимир Пасіка

2020-06-01 17:42:04 eye-2 3057   — comment 0

Про львівське СБУ, МВС, їх дружбу з агентурою ФСБ та захист дітей.

Якось, в січні 2018 року на Enigma.UA, користуючись опублікованими на сайті "Миротворець" даними, було опубліковано матеріали в яких висвітлювалася робота Миколи Санжаревського в агентурній мережі ФСБ, збір грошей для російських бойовиків (через фейкові сторінки онкохворих дітей), передача інформації про пересування ЗСУ та розбещення неповнолітніх.
 
Дані викликали широкий резонанс у Львові, Миколу звільнили з театру, відсікли від роботи з дітьми, СБУ провело обшуки і відкрило кримінальну справу по державній зраді, а МВС по розбещенню, про що браво відчитався Антон Геращенко.
 
Закінчилося все тим, що справу МВС успішно злило, СБУ затягнуло розслідування на 2 роки, а я отримав повістку в суд, в зв'язку з тим, що Микола вважає опубліковану інформацію та створену на її основі аналітику, наклепом і хоче стерти не зручну для себе інформацію з мережі.
 
У Львові знайдеться багато тих, хто втратив рідних та друзів на війні проти російського окупанта, тих хто отримав поранення через те, що ворог знав маршрути наших колон, та тих кому не байдужа робота російської агентури у Львові.
 
Наступне судове засідання відбудеться 5 червня о 11:00 в Франківському районному суді м. Львова на Генерала Чупринки, 69
 
Увага громадськості та ЗМІ до цієї проблеми не дасть "порішати" цю ситуацію та тихенько знищити інформацію про злочини.
 
Окремий привіт Управління Служби безпеки України у Львівській області​, яке за 2 роки не спромоглося висунути звинувачення.
 
Цим моментом ми займемося після суду через ДБР та відповідні інстанції, оскільки вбачаємо в цьому як службову недбалість так і корупційну складову.
 
За наступними посиланнями можна ознайомитися цією історією:
 
Профіль на Миротворці
Посилання "Архив видеозаписей" краще не відкривати.
 
Фінансування бойовиків
 
Аналітика та дослідження учасників агентурної групи

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma