Enigma Enigma

Тарасенко Анатолій

2019-09-14 10:11:36 eye-2 2968   — comment 0

Про масові заворушення "харьковпрайд"

Вирішив викласти ось цей документ.

Більше немає кому займатися справами традиційного сімейного виховання.

Більше немає кому займатися справами протидії розбещенню українців.

Більше немає кому стати на заваді агресивної содомітської ідеології.

То ж Артем, як справжній володілець "червоної стрічки" схильного до насильства, як людина, яку ще до війни хотіли спровадити до московії через традиційні переконання і поінформованість в діяльності рашинських терористів, саме він сьогодні підняв голос проти нарочитого засилля збоченців в політиці, в політиках і правоохоронцях.

Читайте.

А ще - висловлюйте свої думки.

 

Цей документ створено в електронній формі та підписано електронним цифровим підписом адвоката відповідно до Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг» № 851-IV та Закону України «Про електронні довірчі послуги» № 2155-VIII *

 

До Головного управління 

національної поліції 

в Харківській області

Місцезнаходження: вул. Жон Мироносиць, буд. 5,

м. Харків,  61000

код ЄДРПОУ: 40108599

засоби зв’язку: тел. +38 044-521-5000

адреса електронної пошти: pg.npu@hk.npu.gov.ua 

 

Адвокат Тарасенко Анатолій Володимирович

місце здійснення адвокатської діяльності:

м. Харків, 61058, вул. Клочківська, 111-а, оф. 888, 

Свідоцтво про право на зайняття 

адвокатською діяльністю № 425 від 26 жовтня 1993 року

Договір про надання правничої (правової) 

допомоги від 29.08.2019 р. № 08/08/2019

засоби зв'язку: тел. +38 067 198 06 17

адреса електронної пошти: ataka617@gmail.com 

 

в інтересах

Дериглазова Артема Ігоровича

місце проживання: 61093, м. Харків, СІЗО, 

вул. Полтавський шлях, буд. 99.

реєстраційний номер облікової картки платника 

податків: 3267505854

засоби зв'язку: телефон відсутній

адреса електронної пошти: відсутня

 

Заява, повідомлення

про вчинення злочину у порядку статті 214 КПК України

 

Слідчий, прокурор невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання заяви, повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення зобов’язаний внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань, розпочати розслідування та через 24 години з моменту внесення таких відомостей надати заявнику витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань.

 

Надаю відповідні відомості.

 

15 вересня 2019 року у місті Харкові пройде демонстрація людей, які свою сексуальну поведінку вважають за необхідне продемонструвати українській спільноті саме таким чином.

Відповідне повідомлення про проведення вказаного заходу було розглянуто Харківською міською радою і було прийнято рішення звернутися до суду з проханням обмежити проведення демонстрації. 

 

“Обмеження щодо реалізації цього права може встановлюватися судом відповідно до закону і лише в інтересах національної безпеки та громадського порядку – з метою запобігання заворушенням чи злочинам, для охорони здоров'я населення або захисту прав і свобод інших людей.

За результатами розгляду вищевказаного повідомлення про проведення мирного зібрання Харківською міською радою прийнято рішення про звернення до суду з відповідною позовною заявою про встановлення обмеження щодо реалізації права на свободу мирних зібрань в порядку ст. 280 Кодексу адміністративного судочинства України”.

Нагадаю, що:

“Органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування негайно після одержання повідомлення про проведення зборів, мітингів, походів, демонстрацій тощо мають право звернутися до окружного адміністративного суду за своїм місцезнаходженням із позовною заявою про заборону таких заходів чи про встановлення іншого обмеження права на свободу мирних зібрань (щодо місця чи часу їх проведення тощо)”.

 

Разом з тим відомо, що відповідне рішення виконано не було і відома причина такої поведінки організаторів провокаційного заходу.

 

Судове засідання щодо фактичної згоди на ризикову з точки зору громадської безпеки  ходу не відбулося за невідомих, але цілком прогнозованих обставин.

 

Йде святкове готування до першого “харьковпрайду”  — заходу за участю посольств країн, де традиції розбещення неповнолітніх стали нормою поведінки та нав'язливою політикою так званих сексуальних меншин.

 

Відомо, що  “газовые баллончики, столкновения участников марша с его противниками, противников с полицией, травмированные - обязательные атрибуты этого мероприятия”. Таким чином, йде повномасштабна підготовка до масових заворушень, які відбудуться у прифронтовому місті через зусилля вороже налаштованих до мешканців нашого міста збоченців.

 

Вважаю, що правова кваліфікація вказаного правопорушення  — ст. 14, ч. 2 ст. 294 КК України — Готування до масових заворушень, які можуть призвести до тяжких наслідків. 


 

Стаття 14. Готування до злочину

1. Готуванням до злочину є підшукування або пристосування засобів чи знарядь, підшукування співучасників або змова на вчинення злочину, усунення перешкод, а також інше умисне створення умов для вчинення злочину.

2. Готування до злочину невеликої тяжкості не тягне за собою кримінальної відповідальності.

Стаття 294. Масові заворушення

1. Організація масових заворушень, що супроводжувалися насильством над особою, погромами, підпалами, знищенням майна, захопленням будівель або споруд, насильницьким виселенням громадян, опором представникам влади із застосуванням зброї або інших предметів, які використовувалися як зброя, а також активна участь у масових заворушеннях -

караються позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років.

2. Ті самі дії, якщо вони призвели до загибелі людей або до інших тяжких наслідків, -

караються позбавленням волі на строк від восьми до п'ятнадцяти років.

Таким чином, наразі здійснюються організаційно-підготовчі заходи щодо проведення зборів людей, які Харківська міська рада визнала такими, що повинні бути заборонені. Участь у цьому нетрадиційному для християнського міста зібранні, що отримало негативну оцінку електронною петицією “Заборонити гей-парад у Харкові” представників іноземних організацій різко збільшує ризик здійснення терористичних актів противниками мітингів содомітів. 

Попередити ці небезпечні для  харків'ян явища (з метою запобігання заворушенням чи злочинам, для охорони здоров'я населення або захисту прав і свобод інших людей) необхідно шляхом реєстрації цієї заяви в ЄРДР, визнання потерпілими харків'ян, віросповідальна традиція яких протирічить поведінці мітингуючих, проведення оперативних заходів з метою затримання на час запланованих акцій правоохоронцями організаторів та активних учасників “харьковпрайда” тощо.

Повідомляю, що:

Найменування та код ЄДР юридичної особи, щодо якої може здійснюватися провадження  — не відомі.

Прізвище, ім’я, по батькові представника юридичної особи  — не вдалося встановити через режим секретності у посольствах відповідних країн.

Одночасно клопочу надати витяг з ЄРДР шляхом надсилання повідомлення на вказану електронну пошту адвоката.

Крім вказаних у додатку 6 до Положення про порядок ведення Єдиного реєстру досудових розслідувань (пункт 1 глави 4 розділу I), клопочу повідомити мене про засоби зв'язку слідчого (слідчих), який (які) здійснює (ють) досудове розслідування та прокурора (прокурорів), який (які) здійснює(ють) процесуальне керівництво (включаючи, але не обмежуючись номерами мобільних телефонів, особистою електронною поштою тощо).

 

 Дата подачі заяви, повідомлення

13.09.2013 р.

 

Адвокат А.Тарасенко*

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma