Enigma Enigma

Капітан Прайс

2020-01-10 11:57:02 eye-2 3515   — comment 1

Про Титан, який не метал, а Кримський. І про нашу участь.

Після заяв Трампа, Трюдо і навіть Джонсона, стає вірогідним, що наш літак в Тегерані був збитий іранською ракетою (по типу ТОР). І пішла версія, що це дуже погано для нас, тому що через послідовність джерел інформації вийдуть, що це саме Україна поставила ту ракету.

Так не буде.

Дійсно, існує в окупованому Криму завод, який належить Фірташу - Кримський Титан. Дійсно, він може зараз і виробляв раніше елементи для таких ракет. Матеріал для виробництва видобувають в Україні, завод в Криму, тому звідси і можна взяти початок цієї череди для притягнення України до збиття Боїнга.

Але так не буде.

Коаліції США, Канада і Великобританія не потрібно приліплювати Україну до збиття нашого ж літака. Їм потрібно далі давити Іран, тому це іранська ракета збила літак. Російського виробництва? Так можна і Путіна щеманути. А якщо ще й Фірташ, який потрібен Америці, власник заводу Титан - можна і його до купи.

Я розумію, що Україна зараз поганий пішак на міжнародній арені з таким керівництвом, і на нас трохи фіолетово цим світовим лідерам, але ми точно не будемо винні в авіакатастрофі, виробництві ракет чи спонсорстві тероризму. Ця роль зараз в Ірану і Росії, яка йому допомагає і продає системи ППО, по типу ТОР і С300. І перетворювати ситуацію в катастрофі нашого ж літака на ситуацію як з Кольчугами - ніхто не буде.

Все буде Україна!
Головне щоб тут Зеленський мав виважену і правильну позицію, якої я зараз не бачу...

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma