Enigma Enigma

SovaTravel

2019-11-24 23:06:53 eye-2 2567   — comment 0

Про затримку рейсу...

Чи траплялось вам колись довго чекати свій рейс на літак? Мабуть так. Поки що на моєму досвіді це трапилось лише один раз. І ось як це було...

Ми заздалегідь забронювали подорож до Туреччини. Вилітати повинні були з Харкова. За місяць нам повідомляють, що нам треба спочатку іхати до Києва, а там у аеропорт Жуляни. Вибору в нас особливо не було і ми погодились. 

День X. Приїхавши до столиці завчасно, ми прогулялись цим чудовим містом, зробили багато фото та у кінці зайшли в невеличке кафе поїсти перед від'їздом до аеропорта.І раптом нам дзвонить один із працівников кампанії, де ми купували квитки. Він повідомив, що рейс затриманий. Тобто не о 18:00, а об 23:00. Тоді ми тільки трішки засмутились, адже не знали скільки разів він буде відкладатись. 

Просидівши 4-5 годин у кафе ми вирішили, що будемо чекати на літак вже в аеропорту. І відправились в Жуляни. Дісатвшись туди, нам нічого не залишилось робити як просто сидіти разом із валізами. Після двох годин очікування знову повідомляють, що літак відлитить не о 23 годинні, а у 00. А головне не з цього аеропорту, а вже з Бориспільского.

Ми знаходились у шоковому стані і не тільки ми, а й усі інші пасажири нашого рейсу. Нам нічого не залишалося як відправитись в аеропорт Бориспіль. Приїхавши ми зайняли вільні місця і просто чекали. А тим часом наш літак все відкладали і відкладали. 

 О 01:00 нам повідомили що треба чекати сьомої години ранку. За цей час ми доїли усі наші харчі, адже нас було 9 людей. Спали кожен десь приблизно 1-2 години. А далі в мене раптово заболів живіт і тут ніхто з нас не знав що робити, бо навіть таблетки не допомогали. Закралась думка їхати назад до дому. 

Під ранок з моїм животом було все в порядку. Але нам знов повідомляють що рейс відкладається до 9 години. Вилетіти нам вдалось лише  о 12 годині дня.

Доречі, назад ми повернулись не в Бориспіль, а в Жуляни. Не уявляю що відчували, ті хто відлітаючи залишили машини біля того аеропорту.

P.S. Якщо у вас трапилась така ж сама ситуація, що в мене - обов`язково пишіть заяву про відшкодування збиткиів. Ми так і зробили, нам повернули гроші за одну ніч в готелі, тому що тоді там нас не було. Так, є випадки коли не відшкодовують збитків, але спробувати обов`язково треба.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma