Enigma Enigma

Милана Скадовская

2020-06-01 15:21:16 eye-2 2467   — comment 0

#ПробігONлайн До Дня Києва зібрав 370 тис грн! Разом ми сила!

Традиційно, до Дня Києва в Україні проводять благодійний «Пробіг під каштанами». Починаючи з 1993 року, 28 років поспіль його мета – рятувати життя! Лише минулого року на старт вийшло понад двадцять тисяч учасників, таку ж кількість маленьких сердець вдалося врятувати за час підтримки Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

З міркувань безпеки, в цьому році організатори запропонували 31 травня 2020 року о 09:00 увімкнути сторінку #ПробігONлайн на сайті probig.kiev.ua та об’єднати зусилля у боротьбі з COVID-19!

Зустрітися на старті вживу учасники зможуть тільки 30 травня 2021 року на 28-му «Пробігу під каштанами».

Так, у неділю, під час онлайн-пробігу під каштанами у столиці до Дня Києва організатори зібрали 370 тисяч гривень на допомогу лікарням. Збір коштів триває.

Про це повідомляється на сайті мера Києва Віталія Кличка, який взяв участь у заході.

"Забіг тривав 35 хвилин. За цей час зареєструвалося більше 3700 учасників. Організаторам вдалося зібрати понад 370 000 гривень. Втім, внесок – 100 гривень – можна зробити і після закінчення пробігу", – йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що збір благодійних коштів проводиться з метою допомоги лікарням. Збір коштів триває і всі охочі можуть зареєструватися на сайті благодійного фонду "Пробіг під каштанами" та зробити свій внесок.

Дистанцію в 5 кілометрів бігли 10 киян, яких організатори обрали амбасадорами столиці. До пробігу долучився і мер Києва.

"Цей пробіг уже став для мене, як і для багатьох киян, традицією. Бо ми з вами не уявляємо свого життя без спорту та руху! А ще це – можливість своїм маленьким внеском зробити світ добрішим і допомогти дітям з вродженими вадами серця. На жаль, цього року ми були вимушені змінити формат. І на 28-ий пробіг вийшла команда амбасадорів. Ми подолали дистанцію за всіх киян", – сказав Кличко.

Стартували учасники від пам'ятника засновникам міста – Кию, Щеку, Хориву та сестрі їх Либеді, а фінішували на Поштовій площі біля скульптурної композиції малюків, що пускають кораблики.

Крім Кличка, до пробігу долучились міністр молоді та спорту України, олімпійський чемпіон з фехтування Вадим Гутцайт; лікар Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України, заслужений лікар України Володимир Жовнір; учасник бойових дій в АТО у складі ОБСП "Донбас", 2015-2016 рр., резервіст оперативного резерву першої черги ЗСУ Віктор Шевченко, представник збірної команди Ігор Нескорених Максим Єрмохін, тренерка пробігу, призерка Олімпійських ігор з легкої атлетики Христина Струй; переможниця 1-го благодійного заходу "Пробіг під каштанами" Наталія Лєбєдєва; представниця найчисленнішої корпоративної команди, заступник голови правління "Райффайзен Банку Аваль" Наталія Гуріна.

Останні кілька місяців світова тенденція показує, що тільки спільними зусиллями можна чинити супротив невидимому ворогу та створити безпечні умови життя.

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma