Enigma Enigma

Mason Lemberg

2020-01-05 14:10:36 eye-2 5438   — comment 6

Проблема в тому, що воно бреше. Бреше постійно. Живе брехнею і в брехні.

Проблема навіть не в тому, що в Україну потрапив черговий ортіст, який співпрацював з окупантом, виступаючи в окупованому Криму. В нас тут цілий лідєр нібито проєвропейської парламентської партії їздить потрусити задом перед олігархами в Білорусію, колонію окупанта.

Проблема навіть не в тому, що Зеля фактично здійснив корупційний злочин, втрутившись в роботу СБУ і привізши на територію України порушника в догоду комерційним інтересам власного бізнесу. Трампа за щось подібне відправляють у відставку з тою різницею, що Трамп лобіював власні політичні інтереси, а Зеля власні комерційні.

Проблема навіть не в тому, що після виборів в нас почався тотальний падіж поголів'я онтикорупціонерів, а ті хто вижили захворіли сліпотою і копрофагією.

Проблема навіть не в тому, що в нас не працюють хвальоні антикопупційні организации. Нахера ми створювали ті всі НАЗК, НАБУ, АК-суди, нахера витрачаємо на них мільярди, якщо в умовах тотальної корумпованості влади на чолі з клоуном вони мовчать?

Проблема в тому, що воно бреше.
Бреше постійно.
Живе брехнею і в брехні.

Проблема в тому, що воно здає інтереси держави навіть заради копійчаних власних інтересів. Ціна того лабуха - пляшка пива в базарний день.

То ж можна собі тільки уявити що стоїть за ганебними газовими контрактами, здачею територій, ганебниними безпричинними поступками у вигляді формули Штайнмайєра і виміняними на таксистів скотами-терористами.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma